Професійні холодильні шафи: як підібрати оптимальну модель для бізнесу

Професійні холодильні шафи: як підібрати оптимальну модель для бізнесу

Холодильна шафа — обов’язкове обладнання, від якого залежать якість зберігання їжі та ефективність ведення бізнесу взагалі. У порівнянні зі звичайними побутовими моделями пристрої вирізняються внутрішнім об’ємом та особливим мікрокліматом, який досягається за допомогою спеціальних технологій. Це обладнання використовується в закладах громадського харчування та промислових умовах.

Купити холодильні шафи для бізнесу можна в магазині System4. В асортименті представлені різні моделі з відмінними технічними характеристиками. Усе обладнання виробляється відомими надійними брендами, тому ви гарантовано отримаєте якісний продукт.

Які переваги має промислова холодильна шафа

Потужний промисловий холодильник спеціально призначений для зберігання продовольчих товарів у відповідних температурних умовах, а також для їх охолодження та заморожування. Основні переваги професійних холодильних шаф:

  1. Велика місткість: камера великого об’єму може вмістити значну кількість різних продуктів.
  2. Висока функціональність: агрегат призначений для зберігання, демонстрації, охолодження та заморожування продуктів.
  3. Компактність: вертикальна конструкція є найвигіднішою для невеликих приміщень. Таке обладнання максимально компактне та практичне.

Промислові холодильники відрізняються від звичайних більшим об’ємом камер для зберігання, продуктивнішим і довговічнішим компресором, а також можливістю безперервно працювати в будь-яких умовах.

Якісне професійне обладнання для ресторанів можна придбати в магазині System4, у якому представлений великий асортимент промислових пристроїв високої якості. У каталозі знайдете не лише холодильники, але й безліч інших інструментів, необхідних для ресторанів, кафе, магазинів тощо.

Різновиди професійних холодильників

Існує два типи холодильних шаф, які розрізняються за робочим температурним режимом:

  1. Низькотемпературні: моделі призначені для зберігання заморожених харчових продуктів, зокрема напівфабрикатів. Робочий температурний діапазон для цих шаф знаходиться в межах від 0 до —18 градусів.
  2. Середньотемпературні: цей тип шаф ідеально підходить для товарів із коротким терміном зберігання, а також для герметично упакованих продуктів. Робочий температурний режим для таких шаф — від 0 до —10 градусів.

Під час вибору моделі важливо враховувати особливості та призначення обладнання. Воно може використовуватися в торговому приміщенні або на складі. Також є можливість вибрати між шафами з прозорими або непрозорими (глухими) дверима. Перший варіант більше підходить для демонстрації товарів у торгових залах.

Особливості вибору холодильника для бізнесу

Насамперед важливо визначитися з системою охолодження, яка може бути динамічною або статичною. У першому варіанті однаковий рівень температури зберігається на всіх рівнях приміщення. Однак це може викликати обвітрювання харчових продуктів. Для забезпечення товарного вигляду необхідне використання герметичного пакування.

Що стосується статичної системи охолодження, то в цих установках повітря рухається природним шляхом. Тепле підіймається вгору, а холодне опускається, що призводить до різних температур між полицями. У деяких випадках різниця може сягати 6 градусів.

Крім того, додатково варто враховувати такі критерії:

  1. Внутрішній об’єм: залежить від кількості продуктів і розміру приміщення. Універсальні моделі з робочим об’ємом до 400 літрів ідеально підходять для демонстрації товарів.
  2. Наявність замку: використовується для холодильних шаф на вулиці.
  3. Внутрішнє освітлення: корисно для холодильників зі скляними дверима, оскільки забезпечує максимальну презентабельність товару. Освітлення повинно бути економічним і практичним.
  4. Управління: можливість автоматичного розморожування важлива для неперервної роботи в торгових залах.
  5. Кількість дверей: залежить від розмірів обладнання та площі приміщення. Розсувні двері рекомендовані для обмежених просторів.

Візьміть до уваги, що товщина стінок корпусу має бути мінімум 40 мм для забезпечення різниці температур близько 30 градусів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБудівництво великих промислових споруд
Засоби гасіння пожеж: ключові аспекти та значення надійних постачальників
Підіймання вантажів на підприємствах: засоби та техніка
Оптимізація робочого середовища: роль термоізолюючих стрічкових завіс у промисловості
Вода: невіддільна складова людського життя та промисловості
У Шепетівці тепер є сучасне обладнання для діагностики та лікування зору

Читайте у цій рубриціЯк відремонтувати авто чи придбати нове під час карантину
Як правильно вибрати линцюгову пилу: основні критерії по вибору
Комп’ютерні миші: Яка миша підійде саме вам?
Еволюція та перспективи: індустрія онлайн ставок в Україні
Омолодження шкіри за допомогою фракційних лазерів: сучасні технології та методики
Ухвалення рішення про створення e-commerce проекту
FacebookTelegramViberWhatsAppX