Коли варто звернутись до хірурга?

Коли варто звернутись до хірурга?

Хірургія — медична галузь, що діагностує захворювання гострого та хронічного характеру та надає лікування за допомогою різних видів хірургічних оперативних втручань. На жаль, іноді без допомоги лікаря хірурга просто неможливо відновити здоров’я та повернути собі радість активного життя. В таких випадках, звісно, варто звертатися до найкращих, перевірених фахівців!

Потрібен хірург в Києві? Звернуть увагу на мережу клінік «Гармоні здоров’я», що надає послуги на вищому рівні. В них здійснюється повний цикл обстеження, пропонуються ефективні методи візуальної діагностики, консервативне та хірургічне лікування різних патологій та захворювань.

У клініці представлено кілька відділень хірургії:

 • гінекологія;
 • проктологія;
 • урологія;
 • ортопедія та травматологія;
 • пластична хірургія.

В арсеналі можливостей клініки не лише консультація лікаря хірурга та збирання клінічних аналізів, а й складання схем діагностики та лікування, проведення складних хірургічних процедур.

Сучасна хірургія на службі здоров’я

У клініці «Гармонія здоров’я» застосовують сучасні лапароскопічні та ендоскопічні комплекси, лазери та генератори високої частоти, що дозволяє здійснити максимально точні маніпуляції, знизити травматичність та скоротити відновлювальний період пацієнта. Універсальність методики лазерної корекції дозволяє використовувати її в дерматології, урології, гінекології та інших клінічних напрямках. Відділення хірургії пропонує широкий спектр хірургічних втручань, від простих — видалення папіломи, висічення невуса та корекції росту нігтьової пластини до складних — лапароскопічної холіцистектомії та секторальної резекції молочної залози.

Сучасна хірургія на службі здоров'я

Проктологи медичного центру здійснюють операції з видалення поліпів у кишківнику, гемороїдальних вузлів, пластику анальної області. Отоларингологи з мінімальною травматичністю проводять операції з видалення гланд, а також операції з видалення чужорідних тіл з глотки, гортані.

Не менш важлива галузь сучасної медицини — це естетична або пластична хірургія. Команда провідних спеціалістів клініки «Гармонія здоров’я» https://harmony-health.com.ua/ успішно здійснюють різноманітні операції, орієнтовані на те, щоб позбавити пацієнтів дефектів зовнішності, або просто здійснити давню мрію. В переліку послуг медичних центрів наступні пластичні операції:

 • ліпосакція;
 • пластика губ;
 • зменшення та збільшення грудей;
 • ендопротезування грудей;
 • інтимна пластика;
 • отопластика;
 • підтяжка стегон.

Кожна з процедур дозволяє фахівцям ефективно боротися з малоінвазивними методами, вдаючись до лапароскопічних і ендоскопічних процедур.

У клініці «Гармонія здоров’я» можна отримати повний комплекс послуг з діагностики, конструктивного та хірургічного лікування. Ви можете записатися на прийом до хірурга за телефонами або заповнивши форму на сайті. Філії у Києві працюють на правому та лівому березі Дніпра.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоСтоматологиня з Шепетівки хоче, аби всі ідеально чистили зуби
Плазмотерапія обличчя: переваги та особливості процедури
Репродуктивне здоров’я: ключовий аспект людського життя
У Шепетівці штат медзакладу поповнив лікар хірург-проктолог
Випускник медуніверситету не відпрацював за направленням у Шепетівській лікарні
У Шепетівці довелося деблокувати двері, щоб врятувати чоловіка

Читайте у цій рубриціЯк відремонтувати авто чи придбати нове під час карантину
Як правильно вибрати линцюгову пилу: основні критерії по вибору
Комп’ютерні миші: Яка миша підійде саме вам?
Еволюція та перспективи: індустрія онлайн ставок в Україні
Омолодження шкіри за допомогою фракційних лазерів: сучасні технології та методики
Ухвалення рішення про створення e-commerce проекту
FacebookTelegramViberWhatsAppX