Види дверей залежно від методу відчинення

Види дверей залежно від методу відчинення

Міжкімнатні двері є неодмінною частиною більшості житлових приміщень. Здебільшого, вони виконують не лише функцію розділення простору, але і важливий естетичний елемент, який повинен гармонійно вписуватися у дизайн та обладнання приміщення. Варто більш детально розповісти які за способом відчинення бувають міжкімнатні двері в Одесі чи іншому місті. Це не лише питання візуального вигляду, але і аспектів практичності.

Розпашні моделі

Цей вид конструкції є найпоширенішим та вважається класичним. Його популярність зумовлена надійністю, простотою та зручністю механізму повороту. Двері відчиняються лише в одному напрямку — до себе чи від себе. Різні варіації цього типу конструкції можуть бути лівосторонніми або правосторонніми, в залежності від розташування петель. Двері можуть бути двопільними або однопільними, залежно від того, чи складаються з двох половинок, що відкриваються одна до одної.

Розсувні двері

Розсувні двері вважаються найбільш економічними з точки зору вимог до простору, оскільки для їх відчинення не потрібно багато місця. Однак слід врахувати, що для переміщення дверного полотна потрібен вільний простір вздовж стіни. Ця конструкція включає дверне полотно, яке переміщається в бік по спеціальних напрямних. Тут існують різні типи моделей, залежно від розташування напрямних.

Двері-купе

Цей варіант передбачає встановлення двох дверних полотен в отвір, які зсуваються одне до одного, схоже до конструкції шафи-купе. Двері-купе вимагають досить широкого отвору для комфортного проходу. Напрямні можуть бути встановлені знизу та зверху або тільки зверху, залежно від конструкції. Зручність цього варіанту полягає в економії простору в приміщенні.

Обирайте не лише з урахуванням дизайну, але й з огляду на практичність використання. Кожен тип має свої переваги та особливості, важливі для зручності та функціональності вашого приміщення.

Шафи-пенали: практичні та сучасні рішення

Шафи-пенали стають надзвичайно зручним і стильним вибором серед розсувних дверей, проте цей вишуканий варіант може бути неабиякою витратою. Однією з основних переваг є відсутність необхідності у широкому отворі, оскільки дверне полотно рухається паралельно до стіни. Можливість приховати полотно у спеціальний корпус, такий як шафа-пенал із гіпсокартону, декоративні решітки або навіть у вбудовану стіну, робить цей вибір дуже популярним.

Звісно, існують і недоліки шаф-пеналів, включаючи необхідність вільного простору для переміщення полотна та високу вартість монтажу та фурнітури. Також, часто для виготовлення таких дверей використовуються дорогі породи деревини або використовуються різьблені панелі, що підвищує вартість.

Складні двері

Складні двері оснащені дверним полотном, яке згинається в гармошку, завдяки спеціальній фурнітурі. Тут розрізняють два основних типи — «книжка» та «гармошка». У першому випадку полотно складається вдвічі і розташоване з одного боку дверного отвору.

У другому типі двері складаються з декількох панелей, які збираються в гармошку та розташовані в дверях, рівномірно виходячи з обох сторін. Недоліком таких моделей є висока вартість фурнітури, а також необхідність точної установки та регулювання для уникнення проблем з роботою.

Маятникові двері

Навіть якщо маятникові двері зустрічаються рідко в житлових приміщеннях, вони можуть зацікавити тих, хто прагне нестандартних рішень. Маятникові двері можуть відчинятися в обидві сторони, завдяки своєрідному кріпленню. Роторні (або хитні) двері аналогічні маятниковим, і можуть відкриватися в одну або дві сторони.

При виборі дверей для вашого приміщення, крім методу відчинення, важливо звертати увагу на інші фактори, такі як матеріал виготовлення та фурнітура, для забезпечення їхньої довговічності та надійності.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУмные решения для маленьких квартир с мебелью IKEA
Кутовий диван: затишок та функціональність для вашого інтер’єру
Освітлення в житлових та робочих просторах: як обрати найкращі світильники та люстри
Як вибрати практичну полицю для взуття
Трендові моделі жіночих джинсів: що купити на розпродажі
Функціональна та зручна кухня: як вибрати меблевий комплект

Читайте у цій рубриціВикористання нестандартних ємностей у різних галузях: від пластику до металу
«АВМ АМПЕР»: Високоякісне Електрообладнання та Розподільчі Пристрої для Надійних Енергетичних Рішень
Арбітраж трафіку: що це таке простими словами і які популярні ніші
Вигоди та ризики: купівля вживаного iPhone
Особливості предметної фотосесії: що треба знати
Фотосесія як цікавий подарунок
FacebookTelegramViberWhatsAppX