Срібні обручки: традиції та цікаві факти

Срібні обручки: традиції та цікаві факти

Зазвичай кожне весілля передбачає наявність каблучок. Вони також використовуються у процесі проведення вінчання у церквах. Незважаючи на популярність цих прикрас, мало хто може розповісти, коли і для чого були винайдені обручки. Маємо розповісти, які цікаві факти вдалося розкопати.

Від середньовіччя до сьогодення

Не завжди обручки були цілком із коштовних металів. Мода на кільця змінювалася впродовж часу.

  • Так, якщо звернемо увагу на старовинну Венецію, тут у XV столітті з’явилася весільна традиція – золота чи срібна обручка із яскравим камінням. Зазвичай заможні пари зупиняли свій вибір на кільцях із алмазами.
  • У вікторіанській Англії існували обручки, які мали досить дивний вигляд. Так, каблучка мала форму змії, а замість очей у тої – рубіни. Але чому саме змія? Справа в тому, що ця тварина асоціювалася з нескінченністю шлюбних відносин.
  • Якщо мова йде про СРСР, молодята зазвичай намагалися купувати обручки без каменів та гравіювання. Вважалося, що кільце повинне бути гладким для того, щоб і життя у пари було спокійним. Але тієї пори таке ставлення до каміння було пов’язане і з тим, що різноманітного асортименту каблучок просто не існувало.
  • На зараз, згідно зі статистикою, близько 70% наречених обирають кільця з камінням. До речі, при виборі такої обручки експерти пропонують зупинитися на сапфірі. Адже саме він символізує сімейне щастя. А якщо маєте, щоб шлюб був тривалим та щасливим, найкраще зупинити вибір на аквамарині.
  • Що стосується наймолодшої нареченої, саме такою стала донька Генріха VII, адже вона отримала пропозицію руки та серця у віці 2 років. Це був політичний шлюб, але саме вона історично отримала дане звання. Яким саме кільцем заручили дитину, фахівцям невідомо, але напевно пропозиція доповнилася дуже коштовною обручкою.

Найвідоміший символ кохання

Якщо подивитися на сучасні пари, побачимо, що обручку майже всі носять на безіменному пальці правої руки. А ось у Європі та Америці – на лівій. Але тут варто розуміти, що вибір пальця, на якому людина має носити кільце, практично не залежить від країни проживання. Зазвичай це пов’язано із релігією.

Але чому обручки носять на безіменному пальці? Справа в тому, що у давнину вважали: саме він безпосередньо пов’язаний із кровоносними судинами та серцем. Тому важливо було носити це кільце таким чином.

Звичайно, обручка – не просто прикраса, яка відповідає: у шлюбі ви чи ні. Справа в тому, що багато хто вважає її справжнім символом кохання. Тому на якому кільці зупинити свій вибір, вирішувати тільки вам. Не варто звертати увагу на «народні повір’я та передбачення», адже кожна людина сама будує свою долю і подружні стосунки.

Срібні обручки: традиції та цікаві факти

Ще й дошлюбний атрибут

Ймовірно, обручки є символом шлюбу, оскільки коло не має ні початку, ні кінця, як справжнє кохання. А ще вважають, для того, щоб життя молодих вдалося, потрібно підбирати парні кільця. Вони практично однакові, але відрізняються розміром для нареченого та нареченої. Звичайно, на це правило вже давно ніхто не звертає уваги. І трапляється, обручки на весіллі абсолютно різні. Але тут слід вирішувати нареченому та нареченій персонально.

Однак срібні каблучки ще є й дошлюбним символом:

  1. Їх надягають пари, які ще неодружені.
  2. Срібне кільце пропонує інформацію: його власник чи власниця вже мають другу половину.
  3. Жінки зазвичай носять срібну обручку на одному пальці із заручною.
  4. Таким чином, це каблучки для тих, хто готовий одружитися і вже віддав своє серце.

Також кільця зі срібла на безіменному пальці носять люди, які підтримують стосунки на відстані. У цьому випадку каблучка є символом вірності у розлуці.

На маркеплейсі «Срібна Країна» завжди є можливість придбати обручку за вигідною ціною онлайн. Як бонус, ви отримаєте консультацію фахівців – вони щиро допоможуть зробити індивідуальну та пам’ятну купівлю.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоВажливість пакування для ювелірних виробів: більше, ніж просто обгортка
«Золотий грабіж»: на Хмельниччині судять поціновувачів ювелірки
Срібна каблучка: як носити та доглядати
На Хмельниччині розшукують «гуриню», яка ошукала свою клієнтку
Яку прикрасу подарувати дівчині?
Шепетівчанин тікав через вікно у Бердичеві

Читайте у цій рубриціПрофесійні холодильні шафи: як підібрати оптимальну модель для бізнесу
Насолода та інновації: погляд на сучасні секс-іграшки
Выбор идеальной кофемашины
Кіберспорт проти традиційного спорту: Нова ера вболівальників
Лінійки смартфонів Samsung: Огляд і особливості
Коли варто звернутись до хірурга?
FacebookTelegramViberWhatsAppX