Онлайн кредит чи кредитна картка: порівняння популярних варіантів

Онлайн кредит чи кредитна картка: порівняння популярних варіантів

Якщо раніше величезний попит мали банківські продукти, то тепер все більше людей звертається до мікрофінансових організацій. Це не дивно, адже взяти онлайн кредит можна за декілька хвилин через інтернет, при цьому не потрібно мати ідеальну кредитну історію та підтверджувати стабільний дохід. Але кредитна картка теж має безліч переваг, тому на думку Юшицина Максима — фаіхівця фінансового порталу FinProm — найкраще рішення детально розглянути обидва варіанти.

Основні характеристики кредитної картки та онлайн кредиту

Кредитна картка — це банківський платіжний інструмент, який дає можливість позичати гроші до певного ліміту, встановленого кредитором, та погашати їх у майбутньому. Кредитний ліміт для нового клієнта складає в середньому від 3 000 до 10 000 гривень, а для постійного — до 100 000 грн. Банки також пропонують пільговий період до 50–62 днів: якщо встигнете повернути гроші в ці терміни, можете не платити за користування кредитом. Якщо ж не встигнете повернути гроші, тоді процентна ставка складе від 36 % до 80.3 % на всю суму.

Онлайн кредит — це послуга мікрофінансової організації, яка дозволяє миттєво отримати гроші в борг на розв’язання фінансових питань. МФО пропонують взяти першу позику на суму від 300–500 до 15 000 гривень на період від 3–5 до 30–60 днів. Стандартна процентна ставка складає 1-2 % на день, але більшість компаній пропонує у якості привітального бонусу для нових клієнтів кредити під 0 відсотків на карту, тобто переплата складе лише декілька гривень за 10–20 днів.

Які умови оформлення кредитної картки

Мінімальний вік для оформлення кредитної картки становить 18 років, але багато банків погоджуються кредитувати людей тільки від 21–23 років. Для оформлення достатньо мати паспорт та ІПН, але ліміт повністю залежить від кредитної історії та стабільного доходу. До того ж навіть «гарним» клієнтам часто встановлюють дуже маленький ліміт, а вже потім, аналізуючи доходи та витрати, його збільшують.

Для кращого розуміння розглянемо умови кредитних карток від відомих банків:

  • Monobank. Нові клієнти можуть отримати від 3 000 до 10 000 гривень. Пільговий ліміт — 62 дні. Процентна ставка при виході з ліміту — 37 %.
  • «Все Можу» ПУМБ. Для нових клієнтів сума становить від 500 до 30 000 гривень. Реальний пільговий період 62 дні, а при виході з нього активується ставка 62 %.
  • «Зелена» А-Банк. Нові клієнти можуть отримати від 1000 до 10 000 гривень. Можна безоплатно користуватись кредитними коштами до 62 днів, а при порушенні цього терміну нараховується ставка 41 %.

Як ми вже згадували, кредитний ліміт повністю залежить від місця роботи, розміру доходу та кредитної історії клієнта. Якщо маєте занадто низький або зовсім нульовий рейтинг, тоді сума буде максимум 3 000 гривень. А для підвищення ліміту доведеться надавати документи про джерела доходів та їх розмір.

Які умови оформлення онлайн кредиту

Стати клієнтом мікрофінансової організації може громадянин України віком від 18 років. Щоб отримати онлайн кредит, достатньо заповнити анкету, вказавши паспортні дані та ідентифікаційний код. МФО лояльно ставляться до потенційних позичальників, тому можна отримати навіть 30 000 гривень без довідок про доходи.

Для кращого розуміння цієї послуги розглянемо умови онлайн кредитів від відомих мікрофінансових організацій:

  • CreditPlus. Видає перший онлайн кредит на суму від 500 до 15 000 гривень під 0.01 %. Терміни варіюються від 3 до 15 днів.
  • Moneyveo. Дає змогу взяти онлайн кредит розміром від 500 до 25 000 гривень під 0.01 %. А терміни для нових позичальників складають 1–20 днів.
  • SLON Credit. Видає перший онлайн кредит на суму від 600 до 15 000 гривень під 0.01 %. Кредитними коштами можна користуватися від 5 до 30 днів.

Головна перевага онлайн кредитів — можливість підключення функції «Пролонгація»: якщо не встигаєте повернути кошти, просто виплачуєте проценти, а система продовжує терміни позики. Це дуже вагома перевага, тому що банки активують процентну ставку одразу після виходу з пільгового ліміту, який не можна продовжити. Плюс мікрофінансові організації видають вказані суми (до 30 000 грн або більше) навіть людям з поганою кредитною історією, тоді як банки можуть встановити мінімальний ліміт або зовсім відмовити у видачі картки.

Висновки

Кредитна картка та онлайн кредит — зручні інструменти для отримання грошей в борг з метою розв’язання фінансових питань. Якщо маєте бездоганну кредитну історію та великий офіційний прибуток, можете спробувати отримати кредитну картку, тільки доведеться витратити немало часу на оформлення. Якщо гроші потрібні негайно, маєте низький рейтинг та невеликий дохід, тоді краще звернутися до МФО.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоМешканці Хмельниччини поповнили рахунки шахраїв на кругленьку суму
На Хмельниччині молодик обікрав найріднішу людину
Чи можуть припинити виплату пенсій українцям, які не знімають кошти понад пів року
Мешканцю Хмельниччини скасували виправдувальний вирок
Дзвінок зі служби безпеки банку позбавив шепетівчанина грошей
Нерухомість і кредити в 2024 році: Найкращі варіанти оформити кредит на нерухомість

Читайте у цій рубриціВыбор идеальной кофемашины
Кіберспорт проти традиційного спорту: Нова ера вболівальників
Лінійки смартфонів Samsung: Огляд і особливості
Коли варто звернутись до хірурга?
Кошеня вдома: що потрібно знати
Вирощування кукурудзи: поради фермерам-початківцям
FacebookTelegramViberWhatsAppX