Чим мікропозики відрізняються від звичайних кредитів

Чим мікропозики відрізняються від звичайних кредитів

Якщо людині потрібно терміново вирішити свої фінансові проблеми, вона бере кредит у банку або звертається до МФО. Банки перевіряють платоспроможність свого потенційного клієнта за бюро кредитних історій і відкритими джерелами. Людина, яка звернулася по фінансову допомогу в банк, повинна мати офіційне джерело доходу і стаж на останньому місці роботи не менше 6 місяців. У разі невиконання хоча б однієї з цих умов розраховувати на кредитну картку або кредит готівкою не доводиться. І тоді єдиною можливістю звести кінці з кінцями є позика в МФО — мікрофінансовій організації.

Що таке мікропозика

Мікропозика — це той самий кредит. Але його видають не банки, а інші організації, діяльність яких регламентується окремими законами та підзаконними актами. Мікропозики — це невеликі суми, видані на малий термін. Тому мікропозики також називають «кредитами до зарплати», або Payday Loan.

Головні відмінності мікрокредитів від банківських позик

Чим же кредити в МФО відрізняються від банківських? Давайте спробуємо сформулювати:

  • Мікрофінансові компанії кредитують практично всіх — тих, хто працює офіційно і ні, пенсіонерів, студентів і домогосподарок. На фінансову допомогу можуть розраховувати навіть громадяни, які допускали в минулому прострочення. Банківські вимоги до позичальників набагато суворіші.
  • Тому МФО видають кредити під набагато вищі відсотки, ніж банки. Законодавець обмежив максимальну процентну ставку за кредитами для МФО.
  • МФО часто проводить акціі для клієнтів, це дозволяє зменшити відсоток або отримати інші позитивні бонуси при оформленні позики.

Чому люди беруть мікрокредити

Виникає запитання: навіщо люди беруть мікропозики, якщо вони настільки невигідні? Відповідь проста: найчастіше мікропозики є єдино можливим способом вирішити свої проблеми. Багатьом не вистачає грошей навіть на їжу.

Але загалом ідея видачі мікропозик непогана. Припустимо, вам терміново знадобилися дорогі ліки або ви хочете купити товар зі значною знижкою, яка зникає через 2–3 дні. Зарплата планується через кілька днів. У цих випадках варто оформити кредит у МФО (https://credit7.ua/client/login) і купити товар, якого ви відчайдушно потребуєте.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоОтримайте фінансову свободу: особливості та переваги позики криптовалютою
Нерухомість і кредити в 2024 році: Найкращі варіанти оформити кредит на нерухомість
Онлайн кредитування: в чому переваги
Онлайн кредит чи кредитна картка: порівняння популярних варіантів
Зловмисник зламав акаунт мешканця Хмельниччини та позичив гроші
Де взяти гроші без кредиту: Ефективні способи і поради

Читайте у цій рубриціДекоруємо вуличний простір біля котеджу за допомогою LED-гірлянд
Індустрія штучного запліднення в Україні: сучасні тенденції та переваги
Професійні холодильні шафи: як підібрати оптимальну модель для бізнесу
Насолода та інновації: погляд на сучасні секс-іграшки
Выбор идеальной кофемашины
Кіберспорт проти традиційного спорту: Нова ера вболівальників
FacebookTelegramViberWhatsAppX