Мотоштани – екіпіровка, яка рятує життя

Мотоштани – екіпіровка, яка рятує життя

Існує безліч хобі, які так чи інакше вважаються небезпечними чи екстремальними. Їзда на мотоциклі відноситься саме до таких хобі. А є люди, для яких трюки на такому двоколісному залізному коні — то професійна діяльність. Що ж радять робити експерти, щоб хобі чи професія були максимально безпечними і комфортними?

Відповідь повід проста — потрібна спеціальна екіпіровка. І якщо це їзда на мотоциклі, то не обійтися не тільки без такого елементу як мотошолом, але і доведеться купувати мотоштани https://motostyle.ua/uk/motoekipirovka/motoshtani. Консультанти Мотостиль допоможуть розібратися з пропозиціями, бо бренди пропонують різні рішення, в тому числі в плані тканин, які використовуються для виготовлення, фасонів і розмірів. Також відрізняється ціна. Але оскільки класні мотоштани справді рятують при падінні і здатні забезпечити комфорт під час катання на мотоциклі, то їх придбання то не витрати, а інвестиції.

Шкіра, денім і не тільки

Класичне виконання мотоштанів — то вироби з натуральної шкіри, які:

  • Коштують чимало;
  • Мають громіздкий вигляд;
  • Не завжди їх можна випрати.

Але тим не менш саме мотоштани зі шкіри користуються попитом у аматорів і професіоналів, бо особливо у холодну пору року вони здатні забезпечити максимальний комфорт і максимально можливу безпеку.

Особливо якщо мотоштани оснащені спеціальними вставками, які пом’якшують удар, то взагалі катання на мотоциклі перестає бути чимось дуже небезпечним. Але у штанів з натуральної шкіри є кілька особливостей. Так їх не завжди є можливість випрати, також вони не надто зручні у літній період, навіть якщо оснащені повітродувками. На літо краще обирати мотоштани з деніму, які отримали назву мотоджинсів. Для виготовлення такого типу штанів для катання на мотоциклі використовують джинс, але е звичайний а «посилений» з армованими волокнами. Причому в деяких моделях для підсилення волокон використовується такий дорогий матеріал як кевлар. В результаті зіткнення з дорожнім покриттям пройде для мотоцикліста з мінімальним шоком для тіла. Також як і шкіряні моделі, джинсові мотоштани теж мають підсилюючі вставки і повітродуви. Ще один плюс мотоштанів з деніму — за ними дуже просо доглядати, так я прати їх можна як звичайні джинси. До речі, така звичайність візуальна теж на руку мотоциклісту, тому що не доведеться переодягатися і прямо з залізного коня можна відправитися в кафе чи офіс. Ну а для того щоб і джентльмени і панянки мали однакові можливості відчувати під час катання на мотоциклі і комфорт і безпеку, і мотоштани і мотоджинси представлені як в чоловічих так і жіночих серіях.

Мотоштани – екіпіровка, яка рятує життя

Продавці інтернет магазину MotoStyle підкажуть які саме серії варті вашої уваги і допоможуть придбати мотоштани, які і по фасону підходять, і захист забезпечують, і комфорт дозволять відчувати і, головне, не стануть шоком для бюджету.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Для безпеки саперів із Хмельниччини польські партнери закупили важливе екіпірування
Особливості зимового спецодягу: комфорт та безпека у холодну пору року
Як обрати якісну уніформу для охоронця?
Тактичні рукавички: захист, комфорт та функціональність

Читайте у цій рубриці


Вибір корму для дорослих собак: як забезпечити здорове та збалансоване харчування?
Різниця між вірусними та бактеріальними інфекціями
Чи можна чоловікові користуватися косметикою без помітки «для чоловіків»?
Краса із здоров’ям: догляд за волоссям
FacebookTelegramViberWhatsAppX