Що потрібно знати перед зверненням за юридичною консультацією

Що потрібно знати перед зверненням за юридичною консультацією

Якщо виникає потреба в юридичній допомозі, важливо знати, які закони та правові норми регулюють вашу проблему. Це допоможе вам краще зрозуміти ситуацію та бути готовими до звернення до адвоката або іншого правового консультанта.

ЯКІ Є ГОЛОВНІ ЗАКОНИ УКРАЇНИ

Найбільш важливими законами в Україні є Конституція України та Кодекси — Цивільний, Кримінальний, Господарський, Адміністративний та Сімейний. Конституція визначає основні права та свободи громадян, а кодекси — правила поведінки та відповідальності за їх порушення.

ПОРУШЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО ПРАВА — АДВОКАТ

Конституція України є найвищим правовим актом в країні та визначає основні права та свободи громадян. Вона забезпечує правовий захист інтересів людини та громадянина, гарантує право на життя, свободу та особисту недоторканість, право на свободу думки, слова, віри, дотримання принципів правосуддя та багато іншого. Крім того, Конституція визначає основні засади державного устрою, встановлює принципи взаємодії між державою та громадянами, іншими державами та міжнародними організаціями.

ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ — АДВОКАТ

Кодекси встановлюють правила поведінки та відповідальності за їх порушення. Цивільний Кодекс регулює громадські відносини, пов’язані з майном та не майновими благами, сімейні та цивільно-правові відносини. Кримінальний Кодекс визначає кримінальні злочини та встановлює за них відповідальність. Господарський Кодекс встановлює правила для підприємницької діяльності та захист прав підприємців. Адміністративний Кодекс встановлює правила поведінки в суспільстві та встановлює відповідальність за їх порушення. Сімейний Кодекс регулює сімейні відносини та права та обов’язки членів родини.

ЩО ПОВИНЕН НАТИ АДВОКАТ

Під час зверненням до Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери» вам допоможуть дослідить закони та з’ясувати, які саме статті та пункти можуть бути застосовані до вашої ситуації. Це дозволить вам зрозуміти, які заходи можна застосувати для захисту своїх прав та інтересів. Ознайомитися зі всіма послугами детальніше можна тут https://legalaid.ua/ua/.

Крім того, важливо знати про існуючі судові прецеденти, які можуть вплинути на вирішення вашої справи. Судові прецеденти — це рішення суду, які стають прийнятними для вирішення подібних справ у майбутньому. Знання про існуючі судові прецеденти може допомогти зрозуміти можливі наслідки судового рішення та розрахувати шляхи захисту своїх прав.

Звертайтеся за консультацією до досвідченого юриста або адвоката Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери», він зможе детально проаналізувати вашу ситуацію та запропонувати ефективні рішення, які відповідають законодавству України. Правова допомога може бути необхідною у таких ситуаціях, як розлучення, спадщина, незаконне звільнення з роботи, спори з державними органами та інші.

Запам’ятайте, що правові норми та закони є невід’ємною частиною нашого життя, тому дотримання їх допоможе вам уникнути неприємностей та зберегти свої права та свободи.

ДО КОГО ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ

Якщо вам потрібна професійна юридична допомога, звертайтеся до нашого адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери». Ми готові надати вам якісну та ефективну підтримку у вирішенні ваших юридичних проблем. Наші адвокати не тільки володіють високою кваліфікацією, але й мають багаторічний досвід роботи в галузі права.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ громаді на Шепетівщині запустили проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців
Захист інтелектуальної власності: роль юридичних послуг та адвокатів
У сусідній із Хмельниччиною області суддя займався шахрайськими схемами відчуження землі
Особливості ведення бізнесу на Amazon: посібник для підприємців
Як отримати виплати: волонтери запустили безоплатну гарячу лінію юридичної допомоги для військових
Жінку з Хмельниччини розчарувала консультація таролога

Читайте у цій рубриціЛінійки смартфонів Samsung: Огляд і особливості
Коли варто звернутись до хірурга?
Кошеня вдома: що потрібно знати
Вирощування кукурудзи: поради фермерам-початківцям
Масажне ліжко Nuga Best: унікальне обладнання для здоров’я всієї родини
Кухонний комбайн та його важливість на кухні
FacebookTelegramViberWhatsAppX