CEO Everad Саша Ясюкович поділився правилами, які допомагають йому бути продуктивним

CEO Everad Саша Ясюкович поділився правилами, які допомагають йому бути продуктивним

Жити треба на повну, розвиваючись і домагаючись своєї мети, не забуваючи при цьому насолоджуватися життям. Так вважає CEO Everad Саша Ясюкович. Дотримуватись цього йому допомагають 10 правил.

1. Енергія — головне у досягненні успіху та благополуччя

Енергія — найцінніший ресурс, тому потрібно уважно стежити, на що вона витрачається. Слід уникати суєти та поспіху. Оточити себе людьми, які з вами на одній хвилі. Не боятися робити помилки, розглядаючи їх як важливий життєвий досвід. Такий підхід дозволяє не тільки генерувати більше енергії, а й спонукає до діяльності.

2. Хто добре працює, той ще краще відпочиває

Більшість людей сильно перевантажені роботою, інформацією та різними даними. Щоб почуватися добре, потрібно тримати баланс. Для мозку важливо зміна обстановки та відволікання від звичайних справ, для тіла — фізичне навантаження. Також не варто забувати про спілкування з рідними та друзями.

3. Щоб змінити життя, потрібно поміняти звички

Наше життя складається з повсякденних дій, тому дуже важливо свідомо прищеплювати корисні звички. Ці звички повинні забезпечувати гарне фізичне та психічне самопочуття. Наприклад, це можуть бути регулярні заняття спортом. Також не слід нехтувати повноцінними сніданками.

4. Планування часу

Для ефективності необхідно освоїти вміння планувати. Щоб не «розриватися», слід чітко визначити пріоритети та не відволікатися на несуттєве. Не соромтеся говорити «ні» недоречним проханням та зайвим завданням.

5. Сім разів відміряй — один відріж

Перед запуском будь-якого процесу необхідно все добре прорахувати. Інакше це може спричинити втрату не тільки вашого часу, а й грошей.

6. Чесність у співпраці з партнерами

Чесність у взаємодії з партнерами — один із головних принципів Everad Group. За це нас цінують. Це робить нас надійними. Набагато важливіше, коли тобі довіряє величезна кількість людей, ніж уявна «вигода» від одноразової брехні.

7. Час для креативу

Добре цілеспрямовано виділяти собі час для креативу. Наприклад, планувати окремий день чи кілька годин для створення нових ідей. І навіть коли звичайний день піде не за планом, завжди можна покреативити, щоб не застрягти в «режимі бабака».

8. Підтримувати форму

Мається на увазі повністю занурюватися в робочий процес та досліджувати деталі, навіть якщо ти на високій управлінській посаді. Такий підхід допомагає зберігати експертність, розуміти тренди та, як наслідок, приймати правильні рішення.

9. Гроші люблять рахунок

З цього можна сміятися, але перевірка статистики має бути частиною життя на рівні ритуалу. Чим більш точні та актуальні дані ви маєте, тим повніше володієте ситуацією.

10. Цінуйте людей

Особливо тих, із ким працюєте. Це не просто ваші співробітники чи підлеглі. Це команда, яка завжди підтримає вас у скрутну хвилину.

І бонус: чим би ви не займалися, навчиться робити це так, щоб отримувати задоволення!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Як не переїсти на Великодні свята?
Вибір бюджетного смартфона: як обрати ідеальний пристрій за доступною ціною
20+ ідей прикольних подарунків для чоловіків, у яких все є
Як обрати ноутбук, який відповідає вашим потребам: сценарії використання та поради

Читайте у цій рубриці


Як відрізнити якісні шкіряні речі від підробки?
Вишиванки для дітей: символіка, традиції та поради з вибору
Чому з’являється конденсат на твердопаливному котлі?
Скільки коштує побудувати бомбосховище?
FacebookTelegramViberWhatsAppX