Найцікавіші комікси в світі

Найцікавіші комікси в світі

Комікси гідно є феноменом у літературі, тому не знадобилося багато часу, щоб у них закохалися дорослі та діти з усього світу. Унікальні історії та опрацьоване оформлення повністю поглинають, і читач стає частиною сюжету.

За мотивами коміксів часто знімають кінострічки, серіали, розробляють ігри, роблять тематичні аксесуари.

Досі вважаєте, що комікси — це лише книжки з картинками для дітей? Тоді ви ніколи їх не читали. Будинок Ігор — це інтернет-магазин, який запропонує не тільки цікаве, але й дозвілля, де можна знайти справжні шедеври всіх жанрів, подивитися приклади коміксів можете за посиленням: https://domigr.com.ua/ua/c-comics/.

Бестселери, високо оцінені в усьому світі

Охоронці.

Цей комікс потрапив до рейтингу літературних феноменів за версією журналу TIME. Щоб не розкрити зайвих деталей, про сюжет розповідати не будемо, але радимо почитати цей шедевр.

Комікс людина павук.

Ця історія не тільки про супергероя, а й звичайний підліток з усіма його побутовими проблемами. Зазначимо, що комікс істотно відрізняється від подібних до тих, що розкриває багато проблем суспільства. Унікальні здібності Паркера в один момент стають його головною проблемою, що передбачає постійні наслідки не тільки для нього, а й рідних та близьких.

Залізна людина.

Багато любителів жанру рекомендують починати знайомство з супергероями Марвел саме з історії про Тоні Старка. Ранні випуски особливо чітко розповідають не лише про пригоди, а й проблеми дорослого чоловіка, включаючи навіть алкогольну залежність.

Пісочна людина.

Якщо ви любите історії з глибоким змістом і не менш глибоким сюжетом, але комікс однозначно вразить вас. Кожен випуск є унікальним. Достатньо тільки почати і зупинитись ви вже не зможете.

Ходячі мерці.

Ще одна унікальна історія без кліше про зомбі-апокаліпсис. Дуже зворушливе, жорстоке і напружене життя групи тих, хто вижив. У світі, а точніше, що від нього залишилося, зомбі не є головною проблемою. Люди, як і раніше, становлять головну небезпеку як для інших, так і для себе самих.

Вбивчий жарт.

Цей випуск коміксу про Бетмена цілком присвячений Джокеру: його становленню, як лиходія, що передували подіям. Впевнені, після прочитання Джокера навіть можна зрозуміти та поспівчувати.

Найцікавіші комікси в світі

Найкращі твори з манги

Манга — це японське бачення класичних коміксів із заходу. Відмінностей тут набереться достатньо:

  • найчастіше чорно-білі;
  • читаються не зліва-направо, а навпаки, що обумовлено писемністю;
  • багато уваги приділено емоціям та переживанням героїв.

Наступна манга однозначно сподобається новачкам та любителям:

Берсерк.

Навіть прочитавши перші кілька томів, ви не зрозумієте, про що історія. Розкривати деталей не станемо, проте прочитавши всю мангу, ви захочете стерти собі пам’ять, щоб насолодитися моментами та сюжетними поворотами ще раз.

91 день.

Син стає свідком, як мафія вбиває всю його сім’ю. На помсту відведено 91 день і щодня читач переживає разом із головним героєм.

Наруто.

У цій манзі є все: захоплюючий екшен, справжня дружба, важке минуле героїв. Недарма Наруто вважається найпопулярнішою мангою у всьому світі.

Дізнатися більше про бестселерів та гарячі новинки допоможе інтернет-магазин Дім ігор. Тут ви знайдете буквально все для цікавого та розвиваючого дозвілля для себе та своїх дітей за доступними цінами та доставкою по Україні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Магія манги: як вибрати та де купити мангу на українській мові
П’єси мелодрами: топ 10 п’єс, що потрібно прочитати
Комплекты книг по любимым играм и комиксам
Залишилися тільки рукописи: на Хмельниччині матері представили книжки загиблих на війні синів

Читайте у цій рубриці


Вибір корму для дорослих собак: як забезпечити здорове та збалансоване харчування?
Різниця між вірусними та бактеріальними інфекціями
Чи можна чоловікові користуватися косметикою без помітки «для чоловіків»?
Краса із здоров’ям: догляд за волоссям
FacebookTelegramViberWhatsAppX