Найпопулярніші виробники електричних водонагрівачів

Найпопулярніші виробники електричних водонагрівачів

Якість бойлера, його надійність, довговічність, ефективність та комфорт в експлуатації залежить не лише від характеристик, а й від виробника. На українському ринку зараз є багато нових брендів. Але є кілька таких, які багато років не втрачають популярності. Їх охоче вибирають покупці за переваги та репутацію.

Gorenje

Цей виробник із Словенії був одним із перших, які почали постачати в Україну електричні водонагрівачі. Зараз саме слово Gorenje асоціюється з відмінною якістю та надійністю. І незважаючи на величезну конкуренцію на ринку, він досі не втрачає популярності.

В асортименті виробника є циліндричні, прямокутні та плоскі моделі об’ємом від 10 до 200 літрів, з електронним та механічним керуванням, мокрими та сухими нагрівальними елементами тощо. Неважливо, хочете купить бойлер на 80 литров або на 200. Він буде мати високу якість.

Ariston

Це італійська компанія, яка привела свою продукцію до України приблизно водночас, що попередня. Цінується за те саме, що й Gorenje. Багато бойлерів Ariston, куплені 10–15 років тому, досі справно працюють і не дають навіть натяків на несправність. Цінова політика тут більш щадна.

Вибравши цього виробника, ви зможете придбати циліндричний, прямокутний, вузький, плоский, круглий та квадратний водонагрівач об’ємом від 10 до 100 л. Більшість моделей оснащені відкритими ТЕНами, але є й закриті. З типом керування ситуація аналогічна — є механічне, електронне та з Wi-Fi.

Atlantic

Цей український бренд склав гідну конкуренцію лідерам ринку. Можна сказати, що за популярністю він навіть перевершує два попередні. Визначальними факторами в цьому стали різноманітність моделей, гарна якість та цінова доступність. Вигідно відрізняються бойлери Atlantic та за дизайном. Навіть класичні циліндричні моделі виглядають досить свіжо та стильно.

Асортимент представлений циліндричними, прямокутними та слім-моделями об’ємом 10–100 літрів. Є відкриті та закриті нагрівальні елементи, механічне та електронне керування (у тому числі і з Wi-Fi).

Electrolux

Ця компанія зі Швеції виробляє водонагрівачі всіх форм. Більшість виконані у прямокутному плоскому форм-факторі. Об’єми від 30 до 100 л. Усі нагрівальні елементи — закриті. Більшість моделей оснащені двома ТЕНами. З управлінням аналогічна ситуація — є механічне, електронне, Wi-Fi.

Однією з основних відмінностей є дизайн. Порівняно з іншими пристроями, представленими у продажу, зовнішній вигляд Electrolux більш сучасний та стильний.

При виборі бойлера важливо звертати увагу на відгуки користувачів. Це дозволить вам зорієнтуватися у їхній реальній якості. Але також потрібно розуміти, що у кожної людини про це суб’єктивна думка, тому відгуки теж потрібно вміти фільтрувати.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Нетішині встановили спеціальне табло, яке може стати альтернативою «лежачим поліцейським»
Контрольно-вимірювальні прилади та автоматика
Чи можна відремонтувати бойлер власноруч: корисна діагностика
На Шепетівщині сталася пожежа через бойлер

Читайте у цій рубриціЯк вибрати коробку для упаковки товарів: важливі рекомендації
Сучасний підхід до бізнес-аналітики в роздрібній торгівлі
Наскільки безпечно користуватися громадськими безкоштовними мережами Wi-Fi? 
Окуляри від сонця для відпочинку: які обрати?
Як вибрати ігристе вино
Чому Марвел казино приваблює гравців?
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter