Кому потрібен адвокат із сімейного права

Кому потрібен адвокат із сімейного права

Сімейне право — це система правових норм, що регулюють сімейні відносини, які виникають через брак чи належності до сім’ї. Такі відносини можуть бути як немайновими, так і мати майновий характер. Це делікатна галузь права зі своєю специфікою та нюансами. Найкраще з цими питаннями впораються юристи https://ocsp.com.ua/, що спеціалізуються саме на сімейних справах.

У яких випадках варто звернутися до адвоката

Головним акцентом у сімейному праві є примирення сторін та зміцнення сімейних зв’язків. Саме завдяки справедливим правовим розв’язанням цих питань держава намагається вирішувати конфлікти, що виникають між близькими людьми. Аби інтереси кожної зі сторін були максимально захищені й працюють адвокати в цій галузі права. Консультації юриста допоможуть позитивно розв’язати питання, що пов’язані з сімейним правом у наступних напрямках:

  1. Справи, що стосуються шлюбу. Це і шлюбний договір, і його розірвання, і розлучення з наявністю неповнолітніх дітей, і без них. Також адвокат буде в пригоді коли йдеться про шлюб чи розлученні з іноземцем.
  2. Розділ майна. Мова йде, в першу чергу, про розділ майна в наслідок розірвання шлюбу. По-друге, юристи допоможуть з майном у цивільному шлюбі чи із встановленням факту спільного проживання.
  3. Майнові суперечки. До цього розділу відносяться такі питання: спільне користування житлом, реєстрація місця проживання та її скасування, оренда нерухомості тощо.
  4. Суперечки про дітей. З ким буде жити дитина після розлучення батьків, аліменти, позбавлення батьківських прав, оскарження батьківства, виїзд дитини за кордон — питання, які допоможуть владнати фахівці.
  5. Спадщина. Спеціалізовані адвокати допоможуть оскаржити заповіт, встановити факт родинних відносин, оформити спадщину тощо.
  6. Оформлення документів. Гарною ідеєю буде складання будь-яких юридичних документів за участі фахового юриста.

Переваги Одеського центру сімейного права

Компанія захищає інтереси своїх клієнтів по всій Україні й у сусідніх країнах. Центр має вузьку спеціалізацію на сімейному праві, завдяки чому посідає провідні позиції в галузі. головною перевагою є те, що адвокати центру не беруться за заздалегідь програшні справи, а ті за які взялися — доводять до найкращого результату для своїх клієнтів. Серед інших переваг слід зазначити наступні:

  • націленість на результат;
  • піклування про власну репутацію;
  • часткова оплата після позитивного рішення.
Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Шепетівці переселенці масово йдуть до травматологів
Розірвання шлюбу. Коли потрібен сімейний адвокат?
Не обов’язково бути в самому пеклі війни, можна травмуватися об чужу історію
Більшість справ юристи-податківці Хмельниччини відстоюють у судах на користь держави 
Апеляційний суд поставив крапку у справі началь­ни­ка Шепетівської колонії та його заступника, яких взяли на хабарі
Необхідна самооборона: як захистити себе і не опинитися за ґратами

Читайте у цій рубриціОкуляри чи контактні лінзи — що обрати?
Які вітаміни з кальцієм обрати
Що подарувати вчителю на професійне свято
Мода на футболки з патріотичним малюнком
Особливості пошуку роботи за кордоном
Як працювати з алмазною вишивкою
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter