Як переказувати гроші з картки на картку: інструкція від Mastercard

Як переказувати гроші з картки на картку: інструкція від Mastercard

Раніше, для того, щоб переказати гроші будь-кому, доводилося їхати в банк, вистоювати в черзі, мати при собі паспорт, та й загалом витратити на цей процес багато часу та зусиль. Люди старшого віку можуть згадати горезвісні поштові грошові перекази, які могли йти до отримувача кілька діб, а то й тижнів. На щастя, технології в наш час дозволяють уникнути всіх цих «кіл пекла» і швидко, просто і без втрат перевести потрібну суму на карту іншої людини практично миттєво. Сьогодні докладніше розповімо про переваги грошових переказів у системі Mastercard та дамо коротку інструкцію.

Які переваги у Mastercard

  • Грошові перекази з Mastercard можна робити з будь-якого носія — телефону, комп’ютера, планшета та інших сучасних пристроїв. Тобто клієнту не доведеться їхати в банк і заповнювати безліч документів: натиснув пару кнопок — і все готово.
  • Зробити переказ грошей можна не лише власнику Mastercard, але й клієнту будь-якої іншої платіжної системи. Так само не важливо, чи відрізняються банки відправника та одержувача — переказ можна робити на карту будь-якого банку.
  • Швидкість переказів — це, мабуть, одна з найважливіших переваг транзакції з Mastercard, тому що одержувачу не доведеться довго чекати кошти.
  • Можливість погашення кредитного ліміту: пересилаючи гроші третій особі, ви зможете закривати кредитну лінію за допомогою простого банківського переказу. Жодних додаткових дій не потрібно.
  • Відсутність черг, фізичного контакту з іншими особами в умовах пандемії є значною перевагою банківських переказів з Mastercard. Усі перекази можна зробити, не виходячи із дому.

Як зробити переказ з Mastercard

Для переказу коштів ви можете скористатися інтернет-банкінгом фінансової установи, якою видана картка Mastercard — тобто вашого банку. Другий спосіб — відвідати офіційний сайт Mastercard, та у розділі «Переказ грошей» ввести у відповідні поле дані картки відправника та одержувача.

Відправник повинен вказати 16-цифр — номер картки, дату видачі та CVV2 (позначений на звороті карти та складається з 3-х цифр). Потім введіть номер картки одержувача, суму переказу — і дотримуйтесь подальших інструкцій. Все: гроші надійдуть на рахунок отримувачу найближчим часом. За потреби, ви завжди можете отримати квитанцію по переказу у відповідному розділі сайту чи в інтернет-банкінгу. Така квитанція має ту ж саму юридичну силу, що і квитанція отримана у касі банку.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерівТеґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Хмельниччині під різним приводом шахраї дізнаються цифри на звороті банківської картки
На Шепетівщині дороговартісний товар не доїхав до покупця
Мешканців Хмельниччини за добу ошукали на суму понад 120 тисяч гривень
На Хмельниччині під час спільного чаркування в пенсіонерки знайома викрала банківську картку
Обікрала, скориставшись вадами здоров’я шепетівчанина та 2 дні витрачала гроші з картки
На Хмельниччині полісмени зафіксували новий вид телефонного шахрайства

Читайте у цій рубриціОкуляри чи контактні лінзи — що обрати?
Які вітаміни з кальцієм обрати
Що подарувати вчителю на професійне свято
Мода на футболки з патріотичним малюнком
Особливості пошуку роботи за кордоном
Як працювати з алмазною вишивкою
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter