Найкращі сервери Dota 2

Найкращі сервери Dota 2

Якщо ви деякий час грали в Dota 2, швидше за все, ви це робили на різних серверах. Якщо чесно, то для цього є маса причин. Деякі люди вибирають кілька регіонів одночасно, щоб швидше увійти в гру. Іноді вони хочуть спробувати новий сервер, щоб отримати інший ігровий досвід. Або вони просто хочуть знайти найкращий сервер Dota 2 для рейтингових ігор.

Геймери часто хваляться, що їхній домашній сервер найкращий. І в цій статті ми нарешті матимемо шанс дізнатися, який сервер має найкращий ігровий досвід у Dota 2.

Які сервери обирають гравці

Гравець може вибирати між численними серверами Dota 2, кожен з яких має свої особливості. Окрім мови, існує кілька культурних відмінностей, які відрізняють один регіон від іншого. Ось усі сервери Dota 2, до яких може отримати доступ гравець:

 • Австралія
 • Захід ЄС
 • ЄС Схід
 • Росія
 • Дубай
 • Захід США
 • Схід США
 • Південна Америка
 • Південна Африка
 • Південно-Східна Азія
 • Китай

З такою кількістю відмінностей, дійсно важко вирішити, який саме вибрати зі списку. Це також залежить від того, кого ви запитаєте. Загалом, багатьом гравцям подобається Австралія, Дубай і Китай за їх дружелюбність. Коли справа доходить до рівня гри, Китай і Західний ЄС пропонують найкращий ігровий досвід. Про ці та інші речі можна дізнатися на сайті https://dota-bet.com/ru/.

З точки зору впізнаванності бренду Південно-Східна Азія та Південна Америка виходять на перше місце. Геймери часто скаржаться, що на цих серверах є найбільш токсичні спільноти.

Який сервер кращий?

Виходячи з кількох параметрів, Китай, ймовірно, має найкращі сервери Dota 2. Там багато чудових гравців і відмінний змагальний дух. Через велику кількість гравців знайти гру відносно легко. Здається, що сервери не такі токсичні, як інші місця. Якщо і є один недолік, на який ми повинні відзначити, так це те, що всі говорять китайською (це має сенс). Але якщо ви говорите англійською, це може бути великою проблемою.

Окрім Китаю, Захід ЄС, мабуть, є найкращим сервером для гри в Dota 2. Більшість гравців перебувають в хорошому гуморі, і рівень гри досить високий. Однак занадто багато мов іноді заважає серверу.

Ми побачили багато чудових гравців з різних куточків світу. На самому початку Dota 2 у Росії були одні з найкращих гравців у Dota 2. Китай завжди був на передовій, як і західний ЄС.

Але якщо ми хочемо підбити підсумки, Європа, ймовірно, дала нам найбільшу кількість міжнародних чемпіонів Dota 2. Такі команди, як Secret, OG і Nigma, керують змагальною сценою Dota 2, і всі вони вважаються європейськими командами (незважаючи на численних міжнародних гравців).

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Теґи публікації


Новини партнерів


Вам також може бути цікавоЧим безконтрольне перебування в Інтернеті загрожує дітям?
Як провести літо без гаджетів?
Новорічна вистава «Колобок» радувала діток

Читайте у цій рубриціОсобливості ремонту планшетів iPad
Медичні біотуалети: правила вибору та особливості використання
Какой туалет для собак – лучший?
Смартфони Xiaomi — вдале співвідношення ціни та якості
Хто може грати у казино
Тепловізор Пульсар: особливості пристрою
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter