Ми можемо контролювати те, що вдається виміряти

Я розуміла, що мало рухаюсь, але не думала, що настільки катастрофічна моя активність. У січні отримала звіт від Гугла: за попередній місяць пройшла 5 км, а в транспорті провела 60 годин. Звичайно, я вжахнулася!

Одразу вирішила: «розумний смарт-годинник купити».

До того ж, не стала відкладати надовго і відразу придбала смарт-годинник. Уже в лютому намагалася проходити мінімум 6000 кроків. До речі, я користуюся формулою Іцхака Пинтосевича м100%М: мінімум проходжу 4000 кроків, 100 % — 6000, максимум — 10000. Отож, якщо пройдено мало кроків, піднімаюсь та йду на прогулянку, до речі, за будь-якої погоди.

Оскільки живу в маленькому населеному пункті, то знайомі навіть перепитували, чи, бува, не заблукала, що йду в незвичному напрямку. Маленька ремарка: думка інших частенько зупиняє наші наміри щось змінювати. Тільки наявність цілі допомагає здолати не лише власну лінь, але й оцінки інших. Як зазначав Аристотель, що є тільки один спосіб уникнути критики: нічого не робіть, нічого не говоріть і будьте ніким.

У вихідні на прогулянку виходжу з 81-річною мамою. І разом ми проходили від 4 до 6 тисяч кроків. Також вранці я прохожу обов’язково одну зупинку пішки.

Ще маю можливість під час піших прогулянок слухати подкасти та аудікниги, тобто подвійна користь. Уранці, йдучи, виконую дихальну гімнастику: на 4 кроки роблю вдих, на наступні чотири — видих. Спробуйте, мозок та легені збагачуються киснем. Це покращує працездатність.

Поступово відмовилася таблеток проти тиску, які вживала з грудня минулого року. По-перше, почала робити гімнастику для шиї, що покращує кровообіг до мозку. По-друге, коли багато рухаєшся на свіжому повітрі, тиск нормалізується. Це також мотивація проходити щодня за формулою м100 %М.

Перевірена порада проти безсоння — вечірня прогулянка, хоча б 60 хвилин. Натомість, щоб накручувати себе в ліжку, що не можеш заснути, найкраще вийти на вулицю походити в помірному темпі. Після такого моціону забутите про безсоння. Між іншим, смарт-годинник теж оцінює не лише тривалість сну, але й його якість. Ще й повідомляє, що ви краще спите, ніж 90 % людей.

Вже в березні активність покращилася майже у 5 разів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці