Ми можемо контролювати те, що вдається виміряти

Я розуміла, що мало рухаюсь, але не думала, що настільки катастрофічна моя активність. У січні отримала звіт від Гугла: за попередній місяць пройшла 5 км, а в транспорті провела 60 годин. Звичайно, я вжахнулася!

Одразу вирішила: «розумний смарт-годинник купити».

До того ж, не стала відкладати надовго і відразу придбала смарт-годинник. Уже в лютому намагалася проходити мінімум 6000 кроків. До речі, я користуюся формулою Іцхака Пинтосевича м100%М: мінімум проходжу 4000 кроків, 100 % — 6000, максимум — 10000. Отож, якщо пройдено мало кроків, піднімаюсь та йду на прогулянку, до речі, за будь-якої погоди.

Ми можемо контролювати те, що вдається виміряти

Оскільки живу в маленькому населеному пункті, то знайомі навіть перепитували, чи, бува, не заблукала, що йду в незвичному напрямку. Маленька ремарка: думка інших частенько зупиняє наші наміри щось змінювати. Тільки наявність цілі допомагає здолати не лише власну лінь, але й оцінки інших. Як зазначав Аристотель, що є тільки один спосіб уникнути критики: нічого не робіть, нічого не говоріть і будьте ніким.

У вихідні на прогулянку виходжу з 81-річною мамою. І разом ми проходили від 4 до 6 тисяч кроків. Також вранці я прохожу обов’язково одну зупинку пішки.

Ми можемо контролювати те, що вдається виміряти

Ще маю можливість під час піших прогулянок слухати подкасти та аудікниги, тобто подвійна користь. Уранці, йдучи, виконую дихальну гімнастику: на 4 кроки роблю вдих, на наступні чотири — видих. Спробуйте, мозок та легені збагачуються киснем. Це покращує працездатність.

Поступово відмовилася таблеток проти тиску, які вживала з грудня минулого року. По-перше, почала робити гімнастику для шиї, що покращує кровообіг до мозку. По-друге, коли багато рухаєшся на свіжому повітрі, тиск нормалізується. Це також мотивація проходити щодня за формулою м100 %М.

Перевірена порада проти безсоння — вечірня прогулянка, хоча б 60 хвилин. Натомість, щоб накручувати себе в ліжку, що не можеш заснути, найкраще вийти на вулицю походити в помірному темпі. Після такого моціону забутите про безсоння. Між іншим, смарт-годинник теж оцінює не лише тривалість сну, але й його якість. Ще й повідомляє, що ви краще спите, ніж 90 % людей.

Ми можемо контролювати те, що вдається виміряти

Вже в березні активність покращилася майже у 5 разів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоРозумний годинник: для чого потрібен та як обрати?
Шепетівчанина обікрали в розважальному закладі
Як не допустити укусу кліща?
А все починалося із пішої прогулянки з викруткою та кусачками

Читайте у цій рубриціКоли безпечно відвідувати салони краси?
Меблі з натуральної деревини коштують дорого
Чи варто вестися на пропозицію «Сабіраю заказ на ростовку»?
Золоті прикраси завжди в тренді
Чим у Шепетівці може зайнятися домогосподарка?