Що таке декомпресія вже знають зенітники Хмельниччини

Упродовж десяти днів у Шепетівському зенітному ракетному полку повітряного командування «Захід», що дислокується на Хмельниччині, тривали заходи психологічної декомпресії. Декомпресія — форма психологічної реабілітації військовослужбовців, які перебували в екстремальних (бойових) умовах службово-бойової діяльності.

— Метою проведення даного заходу стало поступове переключення військовослужбовців з бойових до мирних умов життєдіяльності, зокрема стабілізації психоемоційного стану, — повідомляє Повітряне командування «Захід».

Під час роботи з військовими, фахівці провели психологічне діагностування, психологічну едукацію та сеанси психоемоційної саморегуляції. Окрім того, робоча група провела заняття з засвоєнням вправ і технік, які використовуються в тілесно-орієнтованій терапії для зняття м’язової та емоційної напруги.

Не менш важливими стали індивідуальні психологічні консультування військовослужбовців.

— В ході роботи групи психологів, захисникам була надана допомога щодо усвідомлення їх проблем та знаходження шляхів їх розв’язання. Адже, як зазначають психологи, реабілітуючи військового, ми надаємо ресурс для відновлення і гармонізації всім її членам, — йдеться у повідомленні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці