Шепетівщина поховала 22-річного захисника

Сумна звістка про смерть земляка Віктора Блиставця, уродженця села Березна, Шепетівського району, сколихнула краян цими вихідними. У неділю, 10 лютого, громада села провела молодого атовця в останній путь.

З власних джерел нам стало відомо, що призивався Віктор у 2017 році.

— Хоча Віктор до служби працював на Шепетівському ремонтному заводі й мав можливість уникнути призову, але він цього не зробив, натомість, підписав контракт. Планував створити сім’ю, мав кохану дівчину, дуже хотів дітей, але життя обірвалося раптово та несправедливо. Несправедливо, бо де таке бачено, що в сучасному світі лікарі не здатні вилікувати у молодого чоловіка пневмонію? — написала в приватному листуванні його двоюрідна сестра Валентина.

Дівчина також розповіла, що цьогоріч у січні Віктор востаннє приїздив у відпустку додому. Ще 27 січня заступив на чергування, а 31-го його госпіталізували у Сєвєродонецький шпиталь. В телефонній розмові рідним він казав, що йому щодень гіршає, а лікарі нічого не роблять. 8 лютого о 07:10 його життя обірвалося.

— Він поступив з діагнозом «правобiчна нескладна пневмонiя», а в свідоцтві про смерть вказали «двобiчна не госпiтальна багато вогнищева пневмонiя, набряк легень», — зазначила сестра Валентина.

Тіло померлого Віктора Блиставця додому привіз його командир разом із побратимами 9 лютого. Наступного дня Віктора поховали…

— Це дуже важка та непоправна втрата для нашої родини. Для його батьків — це велике горе, бо він був єдиною та вельми бажаною дитиною у сім’ї. Якщо говорити про людські якості, то для всієї нашої родини Віктор був найкращим… сином, братом, племінником…

Редакція «День за днем» висловлює щирі співчуття родині Блиставців, сумуємо разом із вами.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці