Рашисти крадуть зерно на окупованих територіях

Рашисти крадуть зерно на окупованих територіях

Міністерство аграрної політики та продовольства України останнім часом отримує багато інформації від фермерів, які перебувають на тимчасово окупованій території, про те, що російські окупанти, масово крадуть їхнє зерно.

Ці факти підтвердив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

— Увесь агробізнес, який традиційно спілкується між собою, знає про ці факти. Я особисто це чую від багатьох власників елеваторів, які перебувають на окупованих територіях. Йдеться про відвертий грабіж, який іноді навіть намагаються документально оформити, навіть скласти якісь акти. І це відбувається скрізь на окупованих територіях — особливий сплеск спостерігається протягом останніх двох тижнів, — розповів Микола Сольський.

Як зазначив Міністр, все це нагадує тридцяті роки минулого століття і ще раз показує справжнє обличчя російського агресора.

Вкрадена в Україні сільськогосподарська техніка знаходиться у Кадирова. Російські окупанти в Запорізькій області вкрали сільськогосподарську техніку John Deere. Пізніше намародерене майно «сплило» на агрофірмі, пов’язаній з главою Чечні Рамзаном Кадировим.

Микола Сольський прогнозує, що така ситуація може загрожувати певними проблемами з продовольством на нині тимчасово непідконтрольних територіях.

— На півдні скоро буде урожай пшениці. Але фермери в цій ситуації цілком можуть сказати: «ось вам ключі від трактора — їдьте збирайте самі, якщо хочете, — додав він. На переконання Миколи Сольського, це шлях, який завершиться однозначно погано для окупантів.

Стосовно перебігу посівної на всій території України, то, як розповів Міністр агрополітики, з труднощами зараз стикаються фермери в усіх регіонах України — від Харківщини до Львівщини. Але всюди вони намагаються сіятися.

 — Аграрії впевнені в собі, в армії. У них такий же настрій підтримки, як у всіх громадян, які зараз виборюють свою незалежність. Вважаю, ті, хто приймає рішення сіяти, роблять абсолютно правильно, незважаючи на певні складності з логістикою зерна і наявністю пального, які наразі є, — зазначив Міністр.

Війна в Україні та зумовлені нею проблеми з продовольством чим далі, тим відчутніше, позначається на багатьох країнах світу і чи не на всьому Африканському континенті.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Реклама
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоСлавутчани провели в останній путь загиблого Героя, встеливши дорогу квітами
Війна росії проти України. Оперативна інформація станом на ранок 27 травня
У Славуті попрощаються із загиблим 34-річним захисником
На Хмельниччині лісівники використали деякі ділянки не для лісорозведення
Над Хмельниччиною винищувачі збили 2 крилаті ракети
Війна росії проти України. Оперативна інформація станом на 26 травня

Читайте у цій рубриціСлавутчани провели в останній путь загиблого Героя, встеливши дорогу квітами
Війна росії проти України. Оперативна інформація станом на ранок 27 травня
У Славуті попрощаються із загиблим 34-річним захисником
Над Хмельниччиною винищувачі збили 2 крилаті ракети
Війна росії проти України. Оперативна інформація станом на 26 травня
На Хмельниччині сили протиповітряної оборони збили ворожу ракету
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter