Розпочалася вакцинація працівників «Укрпошти»

Розпочалася вакцинація працівників «Укрпошти»

11 червня розпочалося щеплення проти COVID-19 працівників національного поштового оператора «Укрпошта», як підприємства критичної інфраструктури, які належать до поточного етапу вакцинації. Про це йдеться на сайті МОЗ.

— Працівники Укрпошти є частиною критичної інфраструктури країни, саме тому їх щеплюють на третьому етапі Дорожньої карти з вакцинації, який вже розпочали. Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захиститись від COVID-19. Ми вітаємо такий свідомий вибір людей та їхнє відповідальне ставлення до свого здоров’я, — наголосив Головний державний санітарний лікар України — заступник міністра охорони здоров’я Ігор Кузін.

Працівників Укрпошти щеплюють мобільні бригади медиків на їхньому робочому місці у головному офісі компанії у Києві, а також в офісах у Сумах, Рівному, Чернігові, Житомирі та інших містах. Використовують вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech.

— Я радий, що багато наших працівників виявили бажання та записалися на першу хвилю вакцинації. Адже наші листоноші та оператори у відділеннях працюють з самого початку під час пандемії та карантинних обмежень. Адже пошта має працювати, незважаючи ні на що. До цього часу їх захищали засоби індивідуального захисту, а тепер ще і вакцина. Вдячний Міністерству охорони здоров’я за можливість вакцинувати наших працівників, — відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Усього в межах першої хвилі заплановано щепити понад 5 тис. працівників. До кінця наступного тижня ці співробітники отримають першу дозу вакцини, а за чотири тижні — другу.

Загалом в Укрпошті працює понад 65 тис. працівників, переважна більшість із яких оператори та листоноші.

Зараз в Україні вакцинують медиків і працівників закладів охорони здоров’я, мешканців та персонал будинків для літніх людей та спеціалізованих інтернатів, соціальних працівників, священнослужителів, освітян, військовослужбовців та співробітників інших структур державної безпеки, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, працівників паливно-енергетичного комплексу та санаторно-курортних закладів, маломобільних громадян, а також людей віком від 65 років.

У вихідні дні в центрах масової вакцинації щеплюють усіх охочих, хто записався до листа очікування на вакцинацію через сайт чи додаток «Дія» чи контакт-центр. Пріоритет надають людям літнього віку.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Реклама
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоВиплату грошової допомоги переселенці можуть отримати прямо на вокзалі
Українці обрали тему для нової поштової марки
Марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!» можна буде придбати і в Шепетівці
Поштова блокада росії: Всесвітній поштовий союз усунув країну-агресора від головування в комісії «Митниця»
Укрпошта випустить поштову марку «УКРАЇНСЬКА МРІЯ» з символом української авіації
Укрпошта виплатила 80% пенсій за квітень

Читайте у цій рубриціІз 27 березня Хмельниччина вийшла із «червоної» зони
В Україні почнуть розробку і виготовлення орального протиковідного препарату Pfizer
Станом на 23 лютого в Хмельницькій області виявлено 1173 нових випадки COVID-19
В Україні станом на 23 лютого зафіксовано понад 25 тисяч нових випадків COVID-19 за минулу добу
Станом на 22 лютого в Хмельницькій області виявлено 533 нові випадки COVID-19
В Україні станом на 22 лютого зафіксовано понад 24 тисячі нових випадків COVID-19 за останню добу
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter