Апарат ШВЛ отримала Шепетівська ЦРЛ від оперативного штабу по боротьбі із COVID-19

Сьогодні, 30 жовтня, Шепетівська ЦРЛ отримала від оперативного штабу по боротьбі із COVID-19 черговий апарат ШВЛ. У зв’язку із збільшення числа хворих на коронавірусну інфекцію, які потребують госпіталізації, таке обладнанням медичному закладі вкрай необхідне.

— Вибори — це не той процес, який зупиняє роботу оперативного штабу. Коронавірус змінює наше життя, вносить свої негативні корективи. Поки люди страждають, ми будемо надавати допомогу. Два тижні тому штаб передав засоби індивідуального захисту, а сьогодні, зважаючи на таку велику кількість хворих в Шепетівській ЦРЛ, доставили від Галини та Олександра Герег, від «Епіцентру», оперативного штабу передаємо ще один із найновіших апарат ШВЛ, — зазначила голова оперативного штабу по боротьбі із COVID-19 Світлана Павлишина.

Про те, що оперативний штаб і надалі допомагатиме Шепетівській ЦРЛ зазначив і Вадим Лозовий, депутат Хмельницької облради.

— Компанія «Епіцентр» і команда «За конкретні справи» продовжують свої конкретні справи: сьогодні вручаємо вкрай необхідний апарат ШВЛ, який рятує життя людей та надає надію, що зможуть одужати. Ці мільйони конкретних справ будемо продовжувати завдяки засновникам компанії та народному депутату Олександру Герезі та його дружини Галини Федорівни. Команда «За конкретні справи» переконливо доводить, що не працює під вибори, а працюємо постійно, допомагаючи людям розвивати Хмельниччину, і Шепетівщину в тому числі.

Звичайно, медики Шепетівської ЦРЛ вдячні меценатам та оперативному штабові за таку своєчасну підтримку.

— Дякую «Епіцентр Агро», команді «За конкретні справи», тому що для лікарні дуже важливо отримати ще один апарат ШВЛ. Ми впевнені, що буде врятовано не одне людське життя, — подякували від імені медиків головний лікар Шепетівської ЦРЛ Валентина Савчук.

Наразі у Шепетівській ЦРЛ заповнено 90 % ліжко-місць, призначених для хворих на COVID-19. 5 важкохворих перебувають на апараті штучної вентиляції легень.

Нагадаємо, кілька міст Шепетівсь­кого району ще на 14 днів у «червоній» зоні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці