Шепетівські хірурги оперуватимуть хворих на COVID-19

На позачергове засідання Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій йшлося про забезпеченню умов для стаціонарного лікування хворих. Про це повідомила прес-служба Хмельницької ОДА.

Адже у зв’язку з ліквідацією з 5 серпня легенево-хірургічного відділення КНП «Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер» Хмельницької обласної ради, ДОЗ має внести зміни в обласний «План реагування на медикобіологічні надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків на території Хмельницької області» щодо перепрофілювання КНП «Дунаєвецька центральна районна лікарня», КНП «Славутська центральна районна лікарня», КНП «Шепетівська центральна районна лікарня», КНП «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня» для надання хірургічної допомоги хворим на COVID-19.

Нагадаємо, станом на 1 вересня в Україні зафіксовано 2088 нових випадків COVID-19.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Шепетівські хірурги оперуватимуть хворих на COVID-19»

  1. Яна Бичківська коментує:

    Цікаво, «…у зв’яз­ку з лік­ві­да­ці­єю з 5 сер­пня ле­ге­не­во-хі­рур­гічно­го від­ді­лен­ня КНП «Хмель­ницький об­ласний про­ти­ту­бер­кульоз­ний дис­пансер…» — втручання не ковідним хворим, а хворим з tbc, наприклад, де проводитимуть? Теж в Шепетівці? А що у нас є торакальні хірурги?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці