У Шепетівці уклали договір про купівлю апарату ШВЛ

З радістю повідомляємо про підписання договору про купівлю апарату ШВЛ для Шепетівської лікарні. Це був надзвичайно непростий вибір, наповнений величезною кількістю перемовин, аналізу варіантів, обговорень та емоцій. Та переконуємося, що все, що відбувається, — на краще!

Нагадаємо, що у Шепетівці за ініціативи шепетівської підприємиці Наталії Завістовської, на прохання Шепетівської центральної районної лікарні Благодійний Фонд «Зміцнення громад» оголосив збір благодійних пожертв на придбання засобів захисту для медиків та апарату штучної вентиляції ленень. Для цього був відкритий окремий рахунок, а контроль за надходженнями і використанням коштів здійснює створена наглядова рада.

Отже, обрано апарат, модель якого була обговорена з нашими лікарями-анастезіологами, головним лікарем, обласними спеціалістами та який здобув найвищу оцінку.

Щодо ключових умов договору:

  • вартість — 840 000 гривень (без ПДВ), оскільки закупівля здійснюється неприбутковим благодійним фондом (ціна цього апарату на липень — уже вище мільйона гривень);
  • якщо на момент ввозу апарату звільнення від ПДВ відмінять, вартість складатиме 898 тис. грн (сподіваємося, цього не станеться);
  • термін поставки — до 15 травня 2020 року (як правило, зараз терміни озвучують на липень–жовтень);
  • умови оплати — 50 % передоплати (практично всі постачальники вимагагають 100 % передоплати);
  • в суму договору входять доставка апарату в лікарню, його налаштування та гарантійне обслуговування протягом року;
  • за умови форс-мажору сума передоплати повертається в повному об’ємі.

Дане рішення було обговорено на засіданні наглядової ради та здобуло одноголосну підтримку, про що складено офіційний протокол.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про варіант закупівлі іншої моделі за ціною 706 000 гривень (клас цього апарату поступається обраному остаточно). Проте компанія-постачальник довго не надсилала договір і врешті повідомила про відмову. Як виявилося, у них зірвалася купівля апаратів і 15 інших установ, що заключили з ними договір раніше, отримали повернення своїх коштів назад.

Тому процес прийняття рішення був тривалим, потенційні компанії-постачальники проходили ретельну перевірку на доброчесність, обумовлювалися найвигідніші умови та ціна.

«Ми всі, учасники наглядової ради, відчуваємо величезну відповідальність перед кожним із благодійників, тому провели колосальну роботу з відбору та аналізу кожної можливості.

Ми глибоко вдячні кожному, хто вніс посильну частку в загальну справу! Наразі ми маємо 775 тисяч гривень. Нам потрібно дозібрати ще 65 тисяч для успішної реалізації мети. У випадку відміни нульового ПДВ — 113 тисяч гривень. Тому закликаємо долучитися і гідно завершити таку потрібну людям ініціативу!» — йдеться в повідомлені наглядової ради.

Кошти можна переказати за такими реквізитами:

Номер картки:
5168 7427 2465 8947

Отримувач:
Завістовський Віктор Чеславович

Кошти, зібрані на цьому картковому рахунку, щодня відслідковуватимуться, публікуватимуться в спільній базі даних й переказуватимуться на основний рахунок:

Отримувач:
«Благодійна організація «Благодійний фонд «Зміцнення громад»

Код ЄДРПОУ: 36681127

Рахунок: UA033157840000026005304729013

Банк: ХОУ АТ «Ощадбанк»

Призначення платежу: Благодійна пожертва на медицину

Повний список благодійників, які надали кошти, можна переглянути за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets…

У випадку, якщо коштів на рахунку буде більше, ніж вартує апарат, уся решта фінансів буде використана для купівлі засобів захисту для лікарів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці