Клієнти постачальника «останньої надії» за газ у жовтні платитимуть понад 16 гривень

Клієнти постачальника «останньої надії» за газ у жовтні платитимуть понад 16 гривень

ГК «Нафтогаз України» як постачальник «останньої надії» (ПОН) обслуговує домогосподарства у Донецькій, Херсонській та Полтавській областях, у місті Кременець Тернопільської області, у Мелітополі та Мелітопольському районі Запорізької області, Коростишеві та Коростишівському районі Житомирської обласі, місті Шепетівці Хмельницької області. Відтак, 600 тисяч клієнтів вже у жовтні змушені будуть переплачувати за газ понад 50 % вартості, якщо не укладуть угоду.

— З урахуванням коефіцієнту, який відображає співвідношення одиниць енергії (МВт·год) та об’єму, а також поточного обмінного курсу гривні до євро і спреду, ціна на природний газ для клієнтів постачальника «останньої надії» у жовтні становитиме 16,56 грн за куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки), — йдеться на сайті НАК «Нафтогаз».

Однак, на сайті зазначають, що побутові споживачі природного газу, яких обслуговує постачальник «останньої надії» (ПОН) і які приєднаються до газопостачальної компанії «Нафтогаз України», мають можливість економити 52 % на оплаті за газ у жовтні 2021 року. Це особливо актуально, адже початок опалювального сезону відбудеться за планом.

Клієнти постачальника «останньої надії» протягом 60 днів мають обрати ринкову газову компанію та укласти з нею договір, щоб отримати вигіднішу ціну на газ. Усього в Україні газ побутовим клієнтам постачають понад 50 компаній. Порівняти їхні ціни та тарифні пропозиції можна на онлайн-ресурсах «ГазПравда» або «Газотека».

Щоб скористатися усіма сервісними перевагами та вигідними ціновими пропозиціями, клієнтам, які отримують газ шляхом страхового механізму, необхідно подати заявку та стати комерційним клієнтом ГК «Нафтогаз України». Станом на 24 вересня 2021 року, компанія постачає газ уже понад 1,2 мільйона українцям за однією з найвигідніших цін — 7,96 грн за куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) у рамках річного тарифного плану «Фіксований». Ця ціна для комерційних клієнтів не збільшуватиметься протягом року — з 1 травня 2021 року до 30 квітня 2022 року. Клієнти, які подадуть заявку та приєднаються до тарифного плану ГК «Нафтогаз України», як цінового лідера на ринку, зможуть платити за куб газу у жовтні на 8,06 гривень менше.

Подати заявку на приєднання до ГК «Нафтогаз України» можна кількома зручними способами:

  • онлайн — на сайті gas.ua або у вебверсії Приват24;
  • офлайн — у мережі ПУМБ, Ощадбанку, ТАСКОМБАНК, Ідея Банк, через мережу агентів СГ «ТАС», у відділеннях Нової пошти у Полтавській області, а також у центрах оплат та підключень ГК «Нафтогаз України».

Для оформлення заявки клієнту потрібно заповнити коротку форму та надати кілька документів: паспорт, ІПН, документ про право власності на житло та згоду співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла, а також вказати EIC-код (16-значний персональний газовий номер об’єкта).

Читайте також:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУряд визначив умови постачання природного газу для теплопоста­чаль­них підприємств та бюджетних установ
До уваги споживачів газу Хмельниччини: Нафтогаз відповідає на найпоширеніші питання
Який температурний режим затвердять в Україні на опалювальний період
Українцям змінили постачальника газу: Нафтогаз пояснив, якою буде ціна і кому платити
Як краще продати автомобіль
ОСББ, ТЕЦ та інші виробники тепла отримуватимуть газ за фіксованою ціною

Читайте у цій рубриціДосвід не потрібен: роботи для новачків стало більше
Як в одній із областей вирішують питання з укриттями для шкіл
Українське посвідчення водія у ЄС. Що змінилось?
Відтепер ВПО можуть отримувати виплати навіть у разі втрати паспорта
У 20 школах облаштують укриття в межах програми «Безпечна школа»
Українці вже можуть подати заявки на безоплатне навчання в межах проєкту IT Generation
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter