У Шепетівці залізничний водоканал можуть об’єднати з міським

Цьогоріч в листопаді начальник Київського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Українська залізниця» Кравець М. В. звернувся до Шепетівської міської ради з листом, в якому йдеться про передачу залізничного водоканалу у комунальну власність міста.

У листі запропоновано розглянути на черговій сесії питання про надання згоди на передачу об’єктів водопостачання та водовідведення ВП Київське територіальне управління ПАТ «Укрзалізниця» в комунальну власність територіальної громади Шепетівки в тому технічному стані, який є на сьогоднішній день. На балансі управління знаходяться одна насосна станція та артезіанські свердловини, розташовані в селі Кам’янці, водопровідні та каналізаційні мережі, водонапірна башта, підвищувальні насосні станції, каналізаційні насосні станції.

Виробничий підрозділ Київського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Українська залізниця» надає послуги з водопостачання та водовідведення для частини населення та підприємств міста Шепетівка.

Використання води споживачами залізничного мікрорайону становить 75 %, бюджетними підприємствами — 5 %, підрозділами залізниці та іншими споживачами — 20 % від загальної реалізації. Переважна більшість мешканців проживає в житлових будинках, що знаходяться в комунальній власності.

Також начальник Київського територіального управління просив зазначити в рішенні сесії, що об’єкти водопостачання та водовідведення, передані в комунальну власність, будуть використовуватись за цільовим призначенням та не будуть приватизовані.

Під час чергової сесії міської ради, що відбулася 28 листопада, відповідний проект рішення розглянули депутати. Хоча не одноголосно, але прийняли. Заодно народні обранці й затвердили комісію, яка здійснюватиме прийом цілісного майнового комплексу.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «У Шепетівці залізничний водоканал можуть об’єднати з міським»

  1. Давно пора


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці