Центральній котельні Шепетівки — «труба»

Сьогодні, 28 листопада, близько 13:30, газопровід до центральної котельні, що на вулиці Короленка, механічно від’єднали. Про це стало відомо під час чергової сесії Шепетівської міської ради, когось з депутатів повідомили випадкові свідки цього дійства.

Інформацію ми перевірили, приїхавши на стадіон «Корчагінець», що межує з центральною котельнею. Ще здалеку помітили, що дим з труби вже не йде. Підійшовши ближче, переконалися — це правда, бо частина труби була відрізана. Виконавців — ймовірно, ПАТ «Шепетівкагаз» — на місці не застали.

До речі, генеральний директор ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» теж прийшов на власні очі переконатися, що відрізали трубу. Він зазначив, що це незаконно.

— Приваримо назад.

Поділитися посиланням22 коментарі до статті «Центральній котельні Шепетівки — «труба»»

 1. Василь коментує:

  В Смілі змінили 4 мери, а толку?
  https://www.pravda.com.ua/articles/2017/11/28/7163528/
  Причина в тому, що Енергоінвест – це злодії.
  Вони дуже спритно зіштовхують між собою громаду і владу, а самі виходять сухими з води. Приклад Сміли показує, що скільки мерів не міняйте,поки буде Енергоінвест – будуть проблеми

  • Люд­ми­ла коментує:

   В усіх кампаніях” Шепетівка енергоінвест”, ПАТ Шепетівка газ,і міській владі працюють шепетівчани.І чого доброго вони зробили для свого міста?

 2. Оксана Ткачук коментує:

  Газовики труби відрізають, тепловики приварюють назад.
  Так, газопостачання до котелень відновлюють працівники ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”. Вчора газовики шість котелень відрізали. З них чотири об’єкти відновили ще вчора. Люди до ночі працювали, аби відновити теплопостачання. Сьогодні газовики ще дві котельні від газу відрізали. І знову тепловики шукають запчастини та витрачають час і сили на відновлення газопроводу.
  Не розумію, як ПАТ “Шепетівкагаз” може так поступати. Вони ж всі шепетівські, то це свої для своїх же таке роблять. Ні розуму, ні серця немає в тих газовиків.
  І ПАТ “Шепетівкагаз” не має законних підстав так вчиняти з майном міста – їх обов’язок обліковувати газ, а потім виставити претензію на Енергоінвест. А не людей робити заручниками ситуації!

 3. Люд­ми­ла коментує:

  Хто не має грошей стільки як вони,вже давно за людей не рахуються.Міська влада і депутати,прокуратура,поліція,енергоінвест,ПАТ Шепетівка газ і колишній мер Антонюк одна шайка шахраїв.Нащо перевели місто…стидоба і сором

 4. заглавие отличное)))Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Новини партнерівВам також може бути цікавоСистеми опалення

Новини партнерів


Читайте у цій рубриці