У Славуті презентують унікальний ЦНАП на колесах

У четвер, 30 листопада, в місті Славута, Хмельницької області, відбудеться церемонія відкриття першого в Україні мобільного Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Така модель успішно зарекомендувала себе в європейських практиках та є абсолютною новинкою для України.

Спеціально обладнане авто обслуговуватиме мешканців віддалених сіл Славуччини. Пересувний ЦНАП, повністю облаштований для надання більше 80 послуг у форматі «єдиного вікна». ЦНАП на колесах буде доступний для людей і з особливими потребами.

1–2 працівники ЦНАП будуть приїжджати в населений пункт і вести прийом громадян всередині транспортного засобу, обладнаного необхідною технікою, програмним забезпеченням, зв’язком. Про це раніше повідомлялося на сайті проекту U-LEAD з Європою.

Програма «U-LEAD з Європою» разом з громадою, вперше реалізувала модель організації надання адмінпослуг у форматі «мобільного офісу». Завдяки мобільному ЦНАП більше 8 000 жителів віддалених населених пунктів Славутської громади, в тому числі пенсіонери та люди з інвалідністю, отримають якісний доступ до адмінпослуг.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «У Славуті презентують унікальний ЦНАП на колесах»

  1. Lyudmila Kirilyuk коментує:

    В Славуті багато чого….а в Шепетівці? Чим можна хвалитись?

  2. Sashok Sashok коментує:

    реформи


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці