У Шепетівці «гаряче» — на центральній котельні люди не дали відрізати газ

Ситуація з централізованим опаленням знову лобами зіштовхнула газівників та населення. Сьогодні близько 11-ї години працівники ПАТ «Шепетівкагаз» приїхали до газопроводу на вулиці Короленка, аби перекрити постачання блакитного палива до центральної котельні.

— На даний момент ми перекрили засув та зупинили роботу котельні на вулиці Короленка 1А. Все це відбулося у зв’язку з тим, що ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не отримало лімітів, — пояснив заступник директора ПАТ «Шепетівкагаз» Анатолій Пращур. — Сьогодні отримали документи, які свідчать про те що для «Шепетівка Енергоінвест» на третю декаду листопаду лімітів немає.

Це значить, що станом на 17 листопада НАК «Нафтогаз України» грошей за спожитий підприємством газ так і не отримала. Номінації відсутні, тому компанія, що здійснює транспортування ПАТ «Шепетівкагаз» і приїхала, аби припинити несанкціоноване використання блакитного палива.

Дим з труби головної котельні не йшов, а це означало, що газ перекрито. Опломбувавши труби, газівники мали намір механічно від’єднати газопровід.

Тим часом почали сходитися містяни, які користуються послугами централізованого опалення. Люди обурилися щодо дій працівників газ контори, обступили трубу та не дали її відрізати. Розпочалася суперечка, образи посипалися в бік працівників ПАТ «Шепетівкагаз».

Припинити суперечку та розвести сторони конфлікту прийшов міський голова Михайло Полодюк. Ознайомившись із позицією ПАТ «Шепетівкагаз», Михайло Іванович звернуся до людей:

— Що я ще міг зробити у цьому випадку? Піти за Пустовойта заплатити гроші? Бо ж до квітня садочки та школи розрахувалися за тепло, і ви — споживачі заплатили гроші. З мого боку зроблено все, що в межах моїх повноважень. З понеділка мають призначити засідання Кабінету Міністрів України, під час якого розглядатимуть питання по Шепетівці.

Станом на 14 годину люди самовільно відкрили газопровід. Увесь час за подіями навколо газопроводу спостерігала поліція, аби не було порушень громадського порядку. Люди не розходяться та чергують біля газопроводу, аби працівники ПАТ «Шепетівкагаз» не перекрили газопостачання до головної котельні.

До того ж сьогодні, 17 листопада, останній день коли ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» може оскаржити рішення сесії міської ради про відмову договору концесії.

Просто для інформації:

самовільний зрив пломби з газопроводу вчинений споживачем тягне за собою від’єднання від газопроводу плюс компенсація за заподіяну шкоду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


6 коментарів до статті «У Шепетівці «гаряче» — на центральній котельні люди не дали відрізати газ»

 1. Артём Хомотюк коментує:

  Правду люди говорять, щоб прив’язати того Полодюка з його підпільниками до тієї труби і нехай відчують на своїй шкурі, як на сьогоднішній день бути мером міста і розводити руками і казати, що я все зробив можливе….. біднесенький 😡
  А в себе напевно вже давно автономне опалення стоїть, то чього ж йому ворушити своєю дупою по такому холоду, як його завжди в теплі!!!
  ГАНДОН ШТОПАНИЙ!!!

 2. Igor Bakuta коментує:

  Мер говорив, що в нього центральне опалення,а вот головний інженер Енергоінвесту десь поставив собі індивідуальне опалення, коли всім забороняють.

 3. Людмила Драчук коментує:

  І не тільки головний інженер.

 4. Тарас Кондратюк коментує:

  Школу відключили “пансіон”

 5. Гімназію теж відключили

 6. Artur Liepinsh коментує:

  Мені цікаво, звідки люди дізнаються, що хтось хоче газ перекрити?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці