Напередодні ювілею лікарні шепетівські медики вийшли до людей

Сьогодні, 16 листопада, в Шепетівці відразу в 5-х місцях відбулися медичні акції: «Виміряй тиск — скажи інсульту ні» та «Разом проти цукрового діабету». Медсестри центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги вимірювали тиск та рівень цукру в крові у шепетівчан.

Медичні пункти розташувалися в приміщенні міської ради, райдержадміністрації, супермаркеті «Вопак», залізничного вокзалу та водолікарні.

— Вимірювання тиску може сказати людині на чимало хвороб. У разі відхилення від норми варто звернутися до сімейного лікаря. Насторожити людину має високий тиск, який є першою ознакою гіпертонічної хвороби, — розповіла медична сестра кабінету сімейної медицини Мар’яна Ліпчук.

Пані Мар’яна та її колега медсестра Лілія Семенюк працювали в рамках акції у приміщенні міської ради. Бажаючих скористатися нагодою виміряти тиск і рівень цукру в крові було чимало, тому смужки для глюкометра скінчилися близько 11-ї години.

Подібні акції Шепетівська центральна районна лікарня влаштовує вже не перший рік.

— Зверталися сьогодні і місцеві жителі, і з району. В однаковій кількості було охочих і тиск виміряти, і цукор перевірити, — сказала медична сестра Оксана Лавренюк.

Також медсестри розповідали населенню про програму «Доступні ліки».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці