До уваги шепетівчан! За порушення Правил дорожнього руху Кабінет Міністрів погодив величезні штрафи

Новації стосуються обмеження швидкості руху у населених пунктах, системи штрафів, посилення відповідальності за керування транспортом у нетверезому стані та впровадження відеофіксації порушень дорожнього руху. Відповідні зміни міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков презентував на спеціальному засіданні Уряду 10 листопада. Про це повідомляє на своєму сайті Міністерство внутрішніх справ.

Серед головних новацій МВС — обмеження швидкості руху у населених пунктах до 50 км/год. Ця швидкість не лише встановлена в Європі і США, а й рекомендована за результатами масштабного дослідження швидкості реакції людини в екстремальній ситуації Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Зокрема, за перевищення максимально дозволеної швидкості руху більше, ніж на 50 км/год., установити штраф 3400 гривень (зараз штраф за це правопорушення 510 гривень). За залишення місця ДТП пропонується встановити штраф 3400 гривень та передбачити можливість позбавлення права керування транспортним засобом на строк до шести місяців.

У кілька разів пропонується збільшити розміри штрафів за низку адміністративних правопорушень.

Новими змінами також планується запровадження системи автоматичної фото та відеофіксації порушень ПДР та внесення змін до Порядку видачі посвідчення водія.

Для реалізації цих пропозицій МВС України виносить на розгляд Уряду проект Закону України про посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, а також три проекти постанов Кабінету Міністрів щодо змін до Правил дорожнього руху, Положення про порядок видачі посвідчення водія та функціонування системи фіксації адміністративних правопорушень.

«Найближчим часом пакет документів буде передано до Верховної Ради України. Сподіваюсь на підтримку депутатського корпусу й термінове прийняття відповідних рішень», — підсумував Арсен Аваков.

Поділитися посиланнямНовини партнерів


3 коментарі до статті «До уваги шепетівчан! За порушення Правил дорожнього руху Кабінет Міністрів погодив величезні штрафи»

 1. Artur Liepinsh коментує:

  Цікавий момент, швидкість обмежили до 50, але штраф 3400 випишуть коли перевищиш на 50, тобто сотню по місту гнати будеш))??

  • День за днем коментує:

   Виходить, що так. Нас це теж насторожило і ми звернулись за коментарем до Сервісного центру. Вони підтвердили й як і ми чекають на роз’яснення.

 2. Борис коментує:

  Штраф за перевищення встановленної швидкості на 10 км/год.-340 гривень а за перевищення на 50 км.-3400 гривень. (по населенним пунктам швидкість 50 км/год.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці