З другої спроби рішення Шепетівської міської ради про розірвання концесійного договору вручили «Енергоінвесту»

Учора, 6 листопада, на позачерговій сесії депутати Шепетівської міської ради прийняли рішення про відмову від договору концесії із ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

Того ж дня члени створеної комісії у складі керуючого справами виконавчого комітету Василя Рачука, представників виконавчого комітету та депутатів міської ради — Михайла Верхогляда і Юрія Шайноги зробили спробу, правда, невдалу, передати рішення сесії генеральному директору ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Олександру Пустовойту. Про це повідомляє офіційний сайт Шепетівської міської ради. Очільник підприємства відмовився отримувати будь-які документи.

Вже сьогодні, 7 листопада, членам комісії у супроводі працівників поліції вдалося офіційно вручити рішення про розірвання концесійного договору та передачу майна в комунальну власність.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «З другої спроби рішення Шепетівської міської ради про розірвання концесійного договору вручили «Енергоінвесту»»

  1. Олег В. коментує:

    Ура перемога! Оце так здобуток!!! А де ТЕПЛО???

  2. Людмила Костюк коментує:

    ВЛАДА ВИКОРИСТОВУЄ СИТУАЦІЮ ТА ЛЮДЕЙ З МЕТОЮ РОЗПОДІЛИТИ БІЗНЕСОВІ ІНТЕРЕСИ МІЖ “ІДЕЙНИМИ ПОПЛІЧНИКАМИ”. ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ ПОЛОДЮКА МИХАЙЛА – ЗАХИЩАТИ ІНТЕРЕСИ ШЕПЕТІВЧАН, ВИКОНУВАТИ ЗАКОН І ЙТИ НА КОМПРОМІСИ, А НЕ ВЛАШТОВУВАТИ СЦЕНАРНІ ФЕЄРВЕРКИ.

  3. Людмила коментує:

    Влада здала людей в рабство “Енерго Інвесту” ще в 2012році,плачевні наслідки маємо сьогодні.Ніхто за це не покараний,ні попередники мер,ні депутати які” поміняли шапки”і отримали вищі посади….Всі роблять вигляд,що турбуються про місто і людей😡😠Дивитися і слухати їх вже противно.Доводять людей до крайнощів.😢😢😢


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога