Рівень зареєстрованого безробіття на Хмельниччині — 1,2 %

Кількість зареєстрованих безробітних упродовж вересня 2017 р. зменшилась на 8,6 % і на кінець місяця становила 9,6 тис. осіб. Із загальної кількості безробітних 52,1 % становили жінки. Повідомляє Головне управління статистики Хмельницької області.

Рівень зареєстрованого безробіття в області порівняно з серпнем 2017 р. зменшився на 0,2 в.п. і на кінець вересня п.р. становив 1,2 % населення працездатного віку (у міських поселеннях та сільській місцевості — 1,1 % та 1,5 % відповідно).

Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю впродовж вересня 2017 р., становила 8,9 тис. осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 1963,7 грн, що на 38,6 % менше законодавчо визначеного розміру мінімальної заробітної плати (3200 грн).

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, у вересні 2017 р. порівняно з серпнем 2017 р. зменшилась на 4,1 % і на кінець місяця становила 2,0 тис. од. (на кінець вересня 2016 р. — 1,3 тис. од.).

За професійними групами найбільший попит на кінець вересня 2017 р. спостерігався на робітників із обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин — 30,3 % від загальної кількості заявлених вакансій, ще 26,3 % — на кваліфікованих робітників з інструментом, 12,7 % — на працівників сфери торгівлі та послуг, а найменший — на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (0,5 %).

Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на кінець вересня 2017 р. залишилося на рівні попереднього показника — 5 осіб і коливалося від 1 особи у м. Хмельницькому та Шепетівському районі, до 197 осіб у Летичівському районі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога