Льотні зміни в авіаторів відбуваються за будь-якої погоди

За минулий тиждень у бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, що в місті Старокостянтинові, відбулися дві льотні зміни. Основними задачами льотних змін стала підготовка льотного складу до польотів у складних метеорологічних умовах та підвищення рівня льотної кваліфікації.

Погодні умови у ті дні, коли проводились льотні зміни, видалися не те що складні, а навіть гірші. Оперуючи авіаційними термінами то це ДПМ (допустимий погодний мінімум) — низький рівень хмарності, поривчастий вітер та дощ. Однак особовий склад, причетний до організації та виконання льотних змін, справився з поставленими задачами на «відмінно». Командир бригади, полковник Микола Коваленко, особисто подякував військовослужбовцям за високий рівень професіоналізму.

— Я у котрий раз переконуюся, що особовий склад нашої бригади здатен виконувати бойові задачі будь-якої складності та за будь-яких умов. Саме на таких, як ви, тримається високий рівень професійності та боєздатності Повітряних Сил у цілому. Дякую за службу! — прозвучали слова командира.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці