Роман Мацола другий в Україні

Незалежна Громадянська мережа «ОПОРА» високо оцінила роботу народного депутата України Романа Мацоли.

За результатами роботи у жовтні 2016 року Роман Мацола, згідно з висновками громадських експертів, посів 2-ге місце серед 105 депутатів-мажоритарників з усієї України, які були обрані для моніторингу їх діяльності.

Як повідомляє ОПОРА, аналіз парламентської активності 105 депутатів-мажоритарників дає такі результати: зареєстровано 68 постанов та 159 законопроектів. За результатами моніторингу, у жовтні лише 10 депутатів зареєстрували законопроекти, що стосуються проблем округу. Серед них і Роман Мацола.

Аналізуючи активність депутатів на округах, опорівці стверджують, що найбільше особистих прийомів провели Сергій Міщенко (13 у Київській області) та Роман Мацола (9 у Хмельницькій області).

За кожен з 19 критеріїв активності депутатів у жовтні ОПОРА виставила оцінки, які були просумовані та склали два базових бали депутатів за дві категорії – законодавчу роботу та роботу у виборчому окрузі. Зазначені бали були переведені у дві оцінки депутатів за 100-бальною шкалою, орієнтуючись на найкращі місячні результати у кожній з категорій (яким було присуджене значення у 100 балів). Підсумкова оцінка депутата була складена на 70% з оцінки депутата за законодавчу активність та на 30% з оцінки за роботу в окрузі. На основі отриманих результатів ОПОРА сформувала три типи рейтингів 105 депутатів за жовтень 2016 року: за показником законодавчої активності, за показником роботи у/для округу та за сукупністю всіх показників.

Нагадаємо, Роман Мацола вже не вперше потрапляє до числа найкращих депутатів-мажоритарників. Незалежні громадські активісти з ОПОРИ постійно високо оцінюють роботу представника Славутчини, Шепетівщини та Полонщини у Верховній Раді України.

Рейтинг депутатів-мажоритарників за показниками законодавчої роботи та активності у виборчих округах у жовтні 2016 року (rada.oporaua.org)

 

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці