На Хмельниччині виробництво одягу та шкіри збільшилося на 9%

Індекс промислової продукції за підсумками січня–вересня 2017 року в порівнянні з січнем–вереснем 2016-го становив 103,6 %. Про це повідомляє Головне управління статистики у Хмельницькій області.

У добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції проти січня–вересня 2016р. зменшився на 13,0 %.

У переробній промисловості в січні–вересні 2017 р. виробництво продукції збільшилось на 9,0 %, у т. ч. у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів — на 44,1 %, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів — на 18,3%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, — на 8,8 %, у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності — на 3,0 %, машинобудуванні — на 2,9 %. Поряд із цим зменшився випуск продукції у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції на 5,1 %, виробництві ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції — на 2,7 %.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва продукції проти січня–вересня 2016 року. зменшились на 2,9 %.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з правилами коментування та політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці