У Старокостянтинові вироблятимуть олію

Голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук та Директор з управління виробничими активами компанії «Кернел» Юрій Пугач підписали меморандум про співпрацю щодо будівництва заводу з виробництва соняшникової олії в місті Старокостянтинів 11 жовтня. Про це повідомила Хмельницька ОДА.

Адже велися тривалі переговори з представниками даної компанії, в результаті яких, «Кернел» обрала серед інших західних областей саме Хмельниччину для будівництва такого заводу.

Протягом 6 років на Хмельниччині присутні виробничі потужносі компанії. З 2011 року на агропідприємствах та елеваторах компанії в Хмельницькому регіоні працюють 1700 співробітників, свої земельні ділянки холдингу довірили 50000 пайовиків, щорічно 200 студентів місцевих вишів проходять стажування на полях, що обробляє «Кернел». Протягом цього часу в області компанією було сплачено понад 350 мільйонів гривень податків, 35 мільйонів гривень спрямовано на реалізацію соціальних проектів з підтримки місцевих громад та розвитку інфраструктури сільських територій.

Вартість будівництва складе 130 мільйонів доларів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ будівництві та ремонті помешкань допоможуть фахівці
Спецодежда.kiev.ua – запорука комфорту та безпеки

Читайте у цій рубриці