Внутрішньо-переміщеним особам змінили порядок виплати пенсій

Шепетівське об’єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє про зміни, внесені до ряду нормативних актів, які регулюють питання пенсійного забезпечення внутрішньо-переміщених осіб. Адже у зв’язку із набранням чинності 16.09.2017 р. постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 р. № 689 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Зокрема, виплата пенсій, що були призначені внутрішньо-переміщеним особам, проводилась через рахунки та мережу установ і пристроїв ПАБ «Державний ощадний банк України», та була надана можливість подальшого отримання готівкових коштів і проведення безготівкових операцій через мережу установ і пристроїв будь-яких банків на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження.

Новації передбачають, що соціальні виплати особам з інвалідністю І групи та особам, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, за їх письмовими заявами можуть проводитись ПАТ «Укрпошта» з доставкою додому за фактичним місцем проживання таких осіб.

Заяви про переведення виплати пенсії з доставкою додому через відділення ПАТ «Укрпошта» приймаються без надання додаткових документів, від одержувачів пенсій з числа внутрішньо-переміщених осіб у разі наявності довідки про встановлення І гр. інвалідності або висновку ЛКК. При цьому заява подається пенсіонером особисто або законним його представником.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці