Мешканці Шепетівського району декларують доходи за 2020 рік

Мешканці Шепетівського району декларують доходи за 2020 рік

Шепетівська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що з початку 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року. Відповідно до вимог Податкового кодексу України громадяни, які зобов’язані задекларувати доходи, отримані у 2020 році, мають подати декларацію про майновий стан і доходи до 1 травня 2020 року. Обов’язок громадянина подати річну податкову декларацію передбачає також і стаття 67 Конституції України.

Нагадаємо, що обов’язковому декларуванню підлягають доходи, з яких при нарахуванні або виплаті не утримувався податок на доходи фізичних осіб; доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі, від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо; спадок та подарунки від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення; доходи від продажу інвестиційних активів; іноземні доходи).

Граничні строки подання декларації за звітний (податковий) 2020 рік:

  • для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на загальній системі оподаткування, — протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. Останній день — 09.02.2021;
  • для громадян, які відповідно до норм розділу IV Податкового кодексу України зобов’язані подавати декларацію, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, — до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день — 30.04.2021;
  • для фізичних осіб, які декларують право на податкову знижку, — до 31 грудня включно наступного за звітним роком. Останній день — 31.12.2021.

Для зручності платників та спрощення процедури декларування доходів громадянами, на офіційному вебпорталі ДПС в Електронному кабінеті у розділі «ЕК для громадян» працює електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи». За допомогою цього сервісу можна заповнити декларацію та надіслати її до податкової служби в електронному вигляді з копіями первинних документів, зокрема, для використання права на податкову знижку.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Реклама
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоДо 3 травня потрібно подати декларацію про отримання спадщини
У шепетівському суді нагадують, що присяжні повинні подати декларації
Завдяки доходам мешканців Хмельнич­чини місцеві бюджети отримали понад 450 мільйонів гривень ПДФО
На Хмельниччині троє краян задекларували мільйонні статки
Місцеві бюджети Хмельниччини в січні отримали 700 мільйонів гривень податків
На Хмельниччині за січень сплачено податків 1,2 мільярда гривень

Читайте у цій рубриціНафтогаз встановив річний тариф на газ для населення
Зарплати в травні — у більшості професійних сфер триває їх зниження
Європою шириться мавпяча віспа: що варто знати
Виплату грошової допомоги переселенці можуть отримати прямо на вокзалі
Українці обрали тему для нової поштової марки
НБУ скасував обмеження курсу для продажу готівкової валюти
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter