У Шепетівці пенсіонери можуть тренуватися та навчатися

У Шепетівці пенсіонери можуть тренуватися та навчатися

Відділення денного перебування Шепетівського територіального центру соціального обслуговування для осіб похилого віку, інвалідів, людей, які потрапили в складні життєві обставини розширив свою діяльність, запровадивши клуби за інтересами та гуртки. Отож, у закладі віднедавна можна не лише отримати необхідну соціальну підтримку, але навчитися користуватися комп’ютером, смачно готувати. А головне — поспілкуватися!

Адже на базі відділення надають допомогу кваліфіковані спеціалісти: лікар-терапевт, медична сестра, соціальний працівник, практичний психолог, інструктор-реабілітолог та інструктор з трудової адаптації.

За призначенням лікаря, бажаючі отримують кваліфіковані послуги оздоровчого масажу, лікувальної фізкультури, вимірювання артеріального тиску, консультації щодо раціонального харчування та здорового способу життя. Працює фізіотерапевтичний кабінет, кабінет ароматерапії.

Інструктор-реабілітолог проводить заняття з відновлення та покращення роботи нервової, серцево-судинної, дихальної систем, опорно-рухового апарату, занять з механотерапії на сучасних спортивних тренажерах — орбітрек, бігова доріжка, велотренажер, дошка Євмінова. Для запобігання травматизму, особливо в післяопераційний період, порадить спеціальний бандаж (https://www.orto-line.com.ua/postoperative-bandage-buy.html).

В особливих життєвих ситуаціях на допомогу прийде кваліфікований психолог, використовуючи різні методи та підходи, такі як арт-терапія, психогімнастика, музико-терапія, бібліотерапія тощо. В роботі використовуються такі напрями, як консультування, психопрофілактика, психодіагностика та психокорекція.

У відділенні є можливість цікавого та корисного дозвілля, для цього облаштований спортивний зал, більярд, настільний теніс.

У Шепетівці пенсіонери можуть тренуватися та навчатися

Для збереження та формування активної життєвої позиції відвідувачів проводиться навчання у «Школі комп’ютерної грамоти». Також працюють гуртки «Добра господиня», «Корисні поради» та «Творча майстерня».

Працівники територіального центру запрошують людей похилого віку, інвалідів, які досягли 18-річного віку, учасників бойових дій та учасників АТО відвідати денне відділення, аби детальніше ознайомитися з роботою та всіма видами послуг.

Всі послуги у відділенні денного перебування надаються безкоштовно.

Ми чекаємо на всіх бажаючих з 8:30 до 17:30 годин за адресами: м. Шепетівка, Старокостянтинівське шосе, буд. 8. (маршрут автобусів 5, 5а, 10 — зупинка цукровий завод.) та вул. В. Стуса, буд. 11а (маршрут автобусів 4, 9 — зупинка «Ливарний завод») відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Тел. (03840) 5-60-82.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоПроєкт Держбюджету на 2022 рік: що передбачено для громад Хмельниччини
У 8-річного хлопчика з Шепетівки стався крововилив у мозок, батьки просять про допомогу
У Грицівській ТГ батьки багатодітної сім’ї ухиляються від своїх обов’язків
У Нетішині безкоштовно навчатимуть англійської та французької дітей та дорослих
Як і де працюватимуть центри масової вакци­нації проти COVID-19?
У Нетішині відкрилась філія кінологічного центру поліції Хмельниччини

Читайте у цій рубриціЗ 1 жовтня змінюється система забезпечення пацієнтів інсуліном
Із обігу вилучили понад 2 тонни масла та дитяче харчування відомого бренду
У Міністерстві роз’яснили, які заклади освіти працюватимуть дистанційно з 23 вересня
У Міністерстві культури пропонують не переносити вихідні для деяких державних свят
Гарячі ціни. Чому тарифи на тепло і воду повзуть вгору?
Розмитнити авто можна буде через Дію