У Cтарокостянтинові вчать строковиків протидіяти безпілотникам

У підрозділі охорони бригади тактичної авіації імені Петра Франка в Старокостянтинові продовжуються заняття з особовим складом строкової служби, котрий готується до несення служби у варті.

Керівник заняття, командир підрозділу охорони капітан Віталій Гулий, під час проведення занять намагається довести до підлеглих максимум тонкощів вартової служби. Практичне відпрацювання набутих теоретичних знань дає змогу закріпити пройдений матеріал. Тому воїни-строковики зараз вчаться застосовувати набуті знання. Крім прописних істин, тобто основних статей Статуту гарнізонної та вартової служби, солдати відпрацьовують дії у різних ситуаціях, як то поява безпілотних літальних апаратів, що нині актуально.

Наприклад, відпрацьовуючи процес зміни вартового з поста іншим вартовим, керівник занять оголошує нові ввідні, наприклад появу під час зміни інших сторонніх осіб у військовій формі, котрі видають себе за військовослужбовців підрозділів військової частини. Взагалі, заняття проводяться у формі інтерактивного квесту, де щоразу виникають нові нестандартні ситуації. Солдатам подобається така форма занять та й командир спокійний, адже він у змозі навчити майбутніх вартових правильному несенню вартової служби.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці