Старокостянтинівські авіатори відпрацьовують нові завдання

Відповідно плану підготовки до льотно-методичного збору у бригаді тактичної авіації імені Петра Франка відбулась чергова льотна зміна.

Перед екіпажами стояли нові завдання, котрі дещо різнилися від попередніх. Тепер до задач по ураженню наземних об’єктів та бойової техніки умовного противника додались задачі по виявленню, перехвату та ураженню повітряних цілей.

Нові задачі кидають нові виклики пілотам, адже у повітрі потрібно бути готовим до всіляких завдань та ситуацій. Простіше кажучи, перед льотними екіпажами тепер стоять задачі з, так би мовити, самозахисту. Наприклад, бомбардувальник, котрий виконав задачу по ураженню наземного об’єкту, повертається на свій аеродром. Саме у цей час «прокидаються» винищувачі противника з метою атакувати наш літак. Використовуючи відповідне озброєння, наприклад ракети класу «ПОВІТРЯ — ПОВІТРЯ», наш екіпаж, несподівано для ворога, вражає його винищувач.

Тож екіпажі бригади у цей день випробовували себе у новому амплуа. Зі слів командира бригади, полковника Миколи Коваленка, на початку зміни пілоти дещо «втрачались» у нових задачах, але досить швидко призвичаїлись і з самого радіообміну між екіпажами та керівником польотів стало зрозуміло, що пілоти вже готові до виконання нових поставлених завдань. Особливо «тішила» молодь. Молоді пілоти з притаманним авіаційним «азартом» знищували умовні цілі одну за одною. Тож росте достойна зміна, резюмував командир.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога