Голос депутата відтепер на обліку системи «Віче»

Під час чергової сесії Шепетівської міської ради депутати не лише розглянули понад 40 питань, а й опанували систему електронного голосування «Віче».

26 вересня у сесійній залі всі присутні таки спостерігати історичний момент — автоматизацію процесу проведення пленарних засідань. Як тільки рішенням сесії були внесені зміни до регламенту про голосування програмно-технічним комплексом «Віче», депутати продовжили роботу.

Питання, які винесли на розгляд сесії: зміни до міських програм та бюджету міста на 2017 рік, стан виконання цьогорічного міського бюджету, надання одноразової матеріальної допомоги, встановлення меморіальної дошки, так звані, земельні тощо.

Секретар міської ради Микола Кикоть традиційно зачитав відповіді на депутатські запити. Також озвучив і відповіді на листи Шепетівської міської ради раніше адресовані Президентові України, Верховній Раді та прокуратурі стосовно підтримки торговельної блокади на Донеччині.

— Ось бачите, на наші звернення відповіді надходять, це позитивно, — зауважив секретар.

Депутати Шепетівської міської ради продовжили надсилати звернення до Верховної Ради України. Цього разу щодо врегулювання транзиту та тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування. Зокрема, йшлося про підтримку законопроекту про внесення змін до Митного кодексу України.

Серед звернень були й адресовані Судилківській ОТГ стосовно перевезень. Як відомо, автобусні маршрути «1», «1-А», «7», «11» та «12» здійснюють перевезення пасажирів по території Судилкова. А компенсаційні витрати перевізникам за перевезення окремих категорій громадян здійснюються за рахунок міського бюджету. Отож, шепетівські депутати в листі звернулися з проханням, аби з бюджету окремої територіальної громади також надходили кошти на компенсацію збитків від перевезення пільгових категорій громадян на території Судилкова.

Також рішенням сесії було надано дозволи на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку для півтори сотні учасників АТО.

Попри те, що депутатам довелося вперше голосувати в режимі електронної системи, збоїв не було. Дисципліна у сесійній залі — відмінна, адже для виступів кожен охочий попередньо реєструвався.

На сесії були присутні заступники міського голови, члени виконавчого комітету Шепетівської міської ради, начальники управлінь та відділів виконавчих органів та виконавчого комітету Шепетівської міської ради, керівники підприємств, організацій, установ міста.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога