У «Натхненні» можуть безкоштовно взяти необхідні речі всі, хто їх потребує

Нещодавно у місті Шепетівці на базі Центру «Натхнення», яким керує Ніна Огнівчук, створили Кімнату Милосердя. Відтак, кожен, хто опинився у складних життєвих обставинах, може безкоштовно взяти собі взуття, одяг, іграшки чи продукти. Благодійниками виступили звичайні мешканці, які мали бодай якусь змогу поділитися власним добром.

Керівником проєкту «Кімната Милосердя» є один із волонтерів — Назар Мартинов.

Раніше речі волонтери Центру «Натхнення» відвозили адресно у сім’ї, які потребували допомоги. Однак, зі слів Назара Мартинова, інколи вгадати зі смаками дуже важко. Адже у багатьох сім’ях є підлітки, які вже мають власні смаки та вподобання. А поїздки до кожної родини забирали чимало часу.

— Тепер ми дали можливість тим, хто потрапив у скрутне становище, обрати речі, які їм до душі, — зазначає очільниця Центру Ніна Огнівчук.

До розподілу всіх речей волонтери ставляться із особливою відповідальністю. Відтак, контролюють процес вибору. Адже більшість родин вони знають вже понад три роки. Отож, володіють інформацією, хто і чого саме потребує.

Зі свого боку люди, які обирають речі собі чи дітям, теж намагаються не брати зайвого. Лише відповідно до власних потреб та віку своїх чад.

— Речі, які не підійшли, завжди повертають, — зазначає Ніна. — Адже розуміють, що вони можуть згодитися іншим, хто теж не має змогу придбати нове.

Варто зазначити, що найбільшим попитом все ж користуються дитячі речі, оскільки вартість нового одягу для дитини на рівні дорослого. А в деяких сім’ях виховують від трьох до п’яти дітей.

Прийти й обрати одяг чи собі, чи дітям можуть усі, хто потребує, щовівторка з 11-ої до 13-ої години. Кімната Милосердя знаходиться у місті Шепетівці на вулиці Лозовій, 13.

— Це — неймовірна радість бачити вогник щастя в очах людей та дітей, яким змогли допомогти, — каже Ніна. — І кожен, хто долучився до цієї справи і виявив бажання допомогти, став благодійником та поселив у душах і серцях цих людей віру в краще.

Відтак, зі слів Ніни, кожна подяка — стимул працювати далі на благо громади та творити ще більше добра.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧоловічі кросівки Adidas
Адідас в Україні

Читайте у цій рубриці