Понад 60 тисяч гривень на онкохворого: у МОЗ закладають базові ставки на лікування

У бюджетному запиті на наступний 2021 рік МОЗ ініціює закладання базової ставки на діагностику і хіміотерапевтичне лікування онкологічних захворювань у розмірі 60 332,85 гривень на особу на рік. Про це йдеться на сайті МОЗ.

— МОЗ продовжує інформувати громадян щодо того, яку логіку ми вкладаємо у наш бюджетний запит та формування тарифів на надання медичної допомоги в наступному році. І сьогодні я хочу сказати про діагностику, хіміотерапевтичне лікування та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями або підозрою на новоутворення у дорослих та дітей в амбулаторних умовах. Отже, в наших розрахунках на наступний рік ми закладаємо базову ставку за готовність надавати медичну допомогу одній особі протягом року у розмірі 60 332 гривень, — зазначив очільник МОЗ Максим Степанов.

Максим Степанов також зауважив, що базова ставка — це середня вартість надання медичної допомоги, до якої додаються відповідні коефіцієнти залежно від важкості перебігу захворювання. Міністр підкреслив, що в Україні щорічно реєструють від 150 до 170 тисяч пацієнтів з онкозахворюваннями.

— У цьому тарифі, окрім вартості ліків та медичних виробів, ми також закладаємо зовсім іншу цифру щодо заробітної плати. Ми прагнемо, щоб заробітна плата наших медпрацівників вже наступного року зросла мінімум у 2,5 рази, — заявив Максим Степанов.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці