Цьогоріч на опалювальний сезон прогнозують нижчі ціни

Наразі ринкова ціна на газ нижча, аніж під час минулого опалювального сезону. Тому на цей сезон прогнозується нижчий рівень цін, аніж минулого року, якщо рахувати загалом. Про це йдеться на Урядовому порталі.

Міністр фінансів України Сергій Марченко в інтерв’ю виданню «The Page» відзначив відсутність значних труднощів із забезпеченням опалювального періоду.

— На ринку з’явилося більше постачальників газу. Одним із таких постачальників є НАК «Нафтогаз». На ринку газу немає монополії, а є можливість вибирати. Є ринок і є ринкова ціна, — наголосив Міністр.

Він поінформував, що система субсидій щодо сплати за житлово-комунальні послуги є незмінною.

— Передбачаємо наступного року 36,6 млрд гривень на виплату субсидій. Їх отримають саме категорії, які найбільше цього потребують — чий родинний сукупний дохід не дозволяє безболісно сплачувати за житлово-комунальні послуги. Показник субсидії розраховується з огляду на сукупний дохід сім’ї, площа приміщень, в яких вона мешкає, — підкреслив Сергій Марченко.

Міністр наголосив, що поточний рік є складним щодо базових розрахунків.

— На карантин закривали бізнес, відбулося падіння економічної динаміки. Тому поки зарано казати, якою буде кількість субсидіантів. Виходимо із припущення, що з огляду на вартість газу і рівень соціального забезпечення їх буде не більше, ніж торік, — зазначив Міністр фінансів.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Цьогоріч на опалювальний сезон прогнозують нижчі ціни»

  1. Таня Холодова коментує:

    Вже 6.30+ трансп. Такий дешевий, дальше нікуди

  2. Тетяна коментує:

    Для них може і дешевий, але для простих людей дуже дорогий.Вже у нас 6.80 и 220 гр. Доставка.Як що б забрали доставку було б трохи легше.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці