Електрокари можна розпізнати на дорогах Хмельниччини за «зеленими номерними знаками»

Не встигли презентувати нові «зелені» номерні знаки, як сервісні центри МВС Хмельниччини розпочали їхню видачу. Першою ластівкою став електрокар Nissan Leaf 2012 року випуску, якому і були присвоєні так звані «зелені номерні знаки».

«Відтепер електроавтівки будуть не тільки екологічно безпечними, але й впізнаними на дорогах. Для них відведені спеціальні паркувальні місця з безперебійним доступом до зарядних станцій. Такий транспорт зможе користуватися перевагами дорожніх знаків «Для електромобілів», «Крім електромобілів», «Станція зарядки електромобілів», — повідомили Сервісні центри МВС в Хмельницькій області на своїй сторінці у фейсбуці.

Крім того, ці номерні знаки, хоч і «зелененькі», все ж будуть розпізнаватися навіть камерами, що працюють в чорно-білому режимі.

«Електромобільна спільнота, сьогодні ваш день! Дефілюйте із задоволенням на дорогах міст. А сервісні центри МВС із радістю потурбуються аби ваші електрокари завжди мали «зелененькі», — додають у Сервісному центрі.

Якого б кольору не був номерний знак, мати гарний вигляд своєї автівки — завжди в треді. Найпростіший та водночас стильний спосіб прикрасити автомобіль — це тюнинг за допомогою вінілової плівки. На сайті ексклюзивного дистриб’ютора автоплівок в Україні Vissbon представлено широкий асортимент автовінілових плівок, які змінять вигляд автомобіля на будь-який смак.

Нагадаємо, Головний сервісний центр МВС розробив та запустив на своєму сайті новий електронний сервіс — «Перевірка посвідчення водія». Це дасть можливість зацікавленим установам та кожному громадянину за серією і номером посвідчення водія самостійно перевірити, чи видавався документ, а також побачити всі відкриті категорії.

А буквально кілька днів тому з’явився ще один новий електронний сервіс — «Перевірка свідоцтва ДОПНВ про підготовку водія». За функціоналом він аналогічний сервісу «Перевірка посвідчення водія» — у два кліки дозволяє за номером та серією документа перевірити факт його видачі; переглянути класи небезпечних речовин, дозволених до перевезення водію; визначити допустимі види перевезення цих речовин; впевнитися, що документ не протермінований.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці