Командир авіаційної бригади зустрівся зі строковиками

На базі аеродрому бригади тактичної авіації імені Петра Франка, у Старокостянтинові, нині відбуваються заходи авіаційної складової українсько-американських командно-штабних навчань «RAPID TRIDENT – 2017». Але незважаючи на щосекундну зайнятість, командир бригади полковник Микола Коваленко, зустрівся зі своїми підлеглими — солдатами строкової служби.

Варто зазначити, що вже понад десять років бригада не комплектувалась строковою службою, але у нинішній тривожний час це стало чи необхідністю.

Це не була якась перевірка чи стройовий огляд, це була проста зустріч командира з підлеглими. Микола Миколайович розповів солдатам про особливості льотної роботи, про авіаційні традиції, про кращих військовослужбовців бригади та ще багато чого військового-цікавого.

Не скупилися й солдати … на запитання. Зокрема строковиків цікавили перспективи розвитку бойової авіації та військової інфраструктури, підвищення грошового забезпечення, забезпечення речовим майном, перспективи вступу до військових вишів тощо. На усі питання солдати отримали вичерпні відповіді.

Завершуючи зустріч, полковник Микола Коваленко, як командир військової частини, запропонував хлопцям-строковикам у подальшому підписати контракти на військову службу саме у ввіреній йому бригаді.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці