Уряд змінив критерії поділу регіонів на рівні епідемічної небезпеки

Уряд змінив критерії поділу регіонів на рівні епідемічної небезпеки

Кабінет Міністрів України дослухався до міських голів міст обласних центрів та прийняв 16 вересня рішення про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Рішення прийнято за результатами онлайн-зустрічі «Дотримання протиепідемічних заходів» за участю Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, міських голів обласних центрів-членів АМУ та мера міста Києва, Голови Асоціації міст України Віталій Кличко та виконавчого директора АМУ Олександра Слобожана.

На засіданні Уряду Асоціацію міст представляв Олександр Слобожан. Він подякував Міністру охорони здоров’я Максиму Степанову за ініціативну зустріч та досягнуті домовленості, а також звернувся до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням щодо доопрацювання постанови в одноденний термін з залученням АМУ.

Наразі МОЗ України врахувало пропозиції АМУ щодо перегляду критеріїв заборони на території регіонів (адміністративно-територіальної одиниці) з встановленими «жовтим» та «помаранчевим» рівнями епідемічної небезпеки поширення COVID-19, а саме:

  • вилучено в «помаранчевій» зоні заборону перевезення пасажирів автомобільним (крім таксі) та міським електричним транспортом у міському, приміському, міжміському, міжрайонному сполученні у кількості більш як 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначених в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду. Діятиме норма про перевезення кількості як кількість місць для сидіння.
  • прийнято рішення про залучення представників регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій до роботи Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі віднесення міста до «червоної» зони для прийняття колегіального рішення про встановлення заборон;
  • дозволено проведення у «помаранчевій» зоні проведення культурних заходів;
  • дозволено відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
  • у «зеленій» та «жовтій» зонах буде заборонено відвідування закладів освіти у разі, якщо на самоізоляції перебуває більше 50 % здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

Нагадаємо, міські голови досягли домовленості з Міністром охорони здоров’я про пом’якшення критеріїв поділу на зони рівнів епідемічної небезпеки.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоРизики вакцинації проти смерті від COVID-19
В Україні станом на 18 жовтня виявили понад 9,5 тисячі нових випадків COVID-19 за минулу добу
Станом на 17 жовтня в Хмельницькій області виявлено 384 нових випадки COVID-19
Нові правила міжрегіо­наль­них перевезень не будуть стосуватися неповнолітніх
В Україні станом на 17 жовтня виявлено понад 11 тисяч нових випадків COVID-19
COVID-сертифікат або негативний результат: які документи потрібно, аби виїхати в іншу область

Читайте у цій рубриціУряд підвищить оплату особам, які професійно надають соцпослуги з догляду
ПриватБанк обмежив кількість грошових переказів для українців
Українці у вересні купили нових машин на 316 млн доларів США
Три депо Південно-Західної залізниці долучилися до «італійського страйку»
У популярній мережі на Шепетівщині можуть продавати небезпечну заморожену випічку з Румунії
МОЗ розпочало раптові перевірки працівників шкільних їдалень