Уряд змінив критерії поділу регіонів на рівні епідемічної небезпеки

Уряд змінив критерії поділу регіонів на рівні епідемічної небезпеки

Кабінет Міністрів України дослухався до міських голів міст обласних центрів та прийняв 16 вересня рішення про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Рішення прийнято за результатами онлайн-зустрічі «Дотримання протиепідемічних заходів» за участю Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, міських голів обласних центрів-членів АМУ та мера міста Києва, Голови Асоціації міст України Віталій Кличко та виконавчого директора АМУ Олександра Слобожана.

На засіданні Уряду Асоціацію міст представляв Олександр Слобожан. Він подякував Міністру охорони здоров’я Максиму Степанову за ініціативну зустріч та досягнуті домовленості, а також звернувся до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням щодо доопрацювання постанови в одноденний термін з залученням АМУ.

Наразі МОЗ України врахувало пропозиції АМУ щодо перегляду критеріїв заборони на території регіонів (адміністративно-територіальної одиниці) з встановленими «жовтим» та «помаранчевим» рівнями епідемічної небезпеки поширення COVID-19, а саме:

  • вилучено в «помаранчевій» зоні заборону перевезення пасажирів автомобільним (крім таксі) та міським електричним транспортом у міському, приміському, міжміському, міжрайонному сполученні у кількості більш як 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначених в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду. Діятиме норма про перевезення кількості як кількість місць для сидіння.
  • прийнято рішення про залучення представників регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій до роботи Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі віднесення міста до «червоної» зони для прийняття колегіального рішення про встановлення заборон;
  • дозволено проведення у «помаранчевій» зоні проведення культурних заходів;
  • дозволено відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
  • у «зеленій» та «жовтій» зонах буде заборонено відвідування закладів освіти у разі, якщо на самоізоляції перебуває більше 50 % здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

Нагадаємо, міські голови досягли домовленості з Міністром охорони здоров’я про пом’якшення критеріїв поділу на зони рівнів епідемічної небезпеки.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоСтаном на 17 травня в Хмельницькій області виявлено 12 нових випадків COVID-19
COVID-19 у Шепетівській ТГ: 1 летальний випадок, 8 — одужали, зайнято ліжок — 37 із 100
В Україні виявлено понад 2 тисячи нових випадків COVID-19 за минулу добу
В Україні проведуть загальнонаціональне навчання для лікарів первинної медичної допомоги
Станом на 16 травня в Хмельницькій області виявлено 138 нових випадків COVID-19
В Україні за останню добу виявлено понад 3,6 тисячи нових випадків COVID-19

Читайте у цій рубриціОстрог — молодіжна столиця України
Якщо помітили завищення цін на пальне, повідомляйте у Держпродспоживслужбу
Земляки Президента єдині в Україні з 1 травня безкоштовно корис­тують­ся громадським транспортом
Для переоформлення субсидій надається 5 місяців
Президент України підписав закони щодо пільгового розмитнення автомобілів
Жіночі босоніжки в інтернет-магазині LeBoutique: 5 топових варіантів