Шепетівський центр БВПД: реєстрація місця проживання дитини без згоди батька

Безоплатна правова допомога

Зміна реєстрації місця проживання дитини — є досить частою життєвою проблемою, особливо після розірвання шлюбу між батьками. Саме з такого питання звернулася громадянка до Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час консультування клієнтки було встановлено, що у 2008 році вона розірвала шлюб зі своїм чоловіком. Після розірвання шлюбу діти проживають з матір’ю та перебувають на її утриманні, проте залишилися зареєстрованими за місцем проживання батька. Зареєструвати своїх малолітніх дітей клієнтка центру не може за своїм місцем реєстрації та проживання, оскільки при реєстрації дитини мають бути присутні обоє батьків, або має бути надана письмова згода другого з батьків. Про місце знаходження колишнього чоловіка позивачці не відомо, він не надав письмову згоду на реєстрацію дітей.

З метою врегулювання зазначеного питання клієнтці центру було рекомендовано звернутися до відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому міської ради із заявою про реєстрацію місця проживання дитини та отримати відмову у реєстрації.

Після отримання відмови, від клієнтки бюро було прийнято звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги та призначено адвоката, який підготував позов про визначення місця проживання дітей та звернувся до суду.

Під час судового розгляду справи, вислухавши пояснення позивачки та її представника, ознайомившись з наданими ними доказами, судом було встановлено, що права позивачки та її малолітніх дітей є порушеними та такими, що підлягають судовому захисту, а відтак слід визначити місце проживання малолітніх дітей за місцем реєстрації та проживання їх матері.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога
Безоплатна правова допомога
Безоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці