Медики Шепетівського центру ПМСД обслуговують 58 тисяч краян

У день професійного свята хочу висловити вам, шановні медпрацівники, вдячність за сумлінну роботу, завдяки якій Шепетівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги ввійшов у 15 кращих з понад 1000 таких закладів України.

Наразі заклад має в структурі 18 амбулаторій, з них 11 сільських та 7 міських, 33 фельдшерських пункти, обслуговує понад 58 тис. осіб, які уклали декларації з нашими сімейними лікарями. В нашому колективі створені всі умови для реалізації кадрового менеджменту, зарплата лікарів перевищує середню зарплату по району. У нас працюють 45 лікарів з різних регіонів України!

Команда Центру взяла участь в грантовому проєкті USAID UKAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». У рамках роботи в проєкті ми значно покращили якість та сервіс надання медичної допомоги, запровадили сучасні електронні технології: електронний запис на прийом, електронні амбулаторні картки, контакт-центр. Ми закупили відповідне медичне обладнання для кожного сімейного лікаря, провели ремонтні роботи в сільських амбулаторіях у Чотирбоках і Михайлючці та дитячій амбулаторії.

Завдяки реалізації державної програми підтримки сільської медицини в цьому році збудовані та введені в експлуатацію дві нові сучасні амбулаторії загальної практики та сімейної медицини
в с. Корчик та с. Судилків, придбано 3 сучасних автомобілі Renault Duster, які закріплені саме за сільськими амбулаторіями.

Ми і надалі будемо покращувати якість надання медичної допомоги!

Шановні колеги! Вітаю Вас зі святом! Бажаю міцного здоров’я, миру та добра, благополуччя Вашим сім’ям!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці