У період карантину в Шепетівці можна онлайн подати заяву для реєстрації шлюбу

З метою належного забезпечення права громадян на шлюб в умовах карантину, Шепетівський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану здійснюватиме з дотриманням вимог законодавства прийом заяв на реєстрацію шлюбу.

Подати документи для реєстрації можна двома способами. Через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», який надає можливість оформити заяву, не виходячи з дому.

При відсутності у громадян можливості подати заяву через веб-портал, у тому числі, з накладенням кваліфікованих електронних підписів, з 8 квітня Шепетівським відділом ДРАЦС прийом проводиться за попереднім записом. Для цього потрібно зателефонувати до відділу за номером 4-08-60.

Під час особистого звернення громадян до відділу державної реєстрації актів цивільного стану обов’язковою умовою є дотримання вимог постанови Уряду від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2» (у редакції постанови КМУ від 02.04.2020 № 255).

Нагадаємо, що на початку квітня в умовах карантину Шепетівський міськрайонний відділ ДРАЦС зареєстрував кілька шлюбів. Уряд продовжує карантин до 11 травня.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці